Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums LLU
Vakance lietvedis
Kontaktinformācija 63021918
Kur sūtīt CV astrida.domkina@llu.lv
Aktuāli līdz 2018-11-28

Latvijas Lauksaimniecības universitātes (Reģ.Nr.90000041898)

Veterinārmedicīnas fakultāte piedāvā darbu lietvedim uz nenoteiktu laiku

Pienākumi:

  • Veic dokumentu pieņemšanu, kārtošanu, noformēšanu, glabāšanu, nodošanu arhīvā
  • Kontrolē dokumentu izpildes termiņus
  • Nodrošina informācijas apmaiņu starp darbiniekiem atbilstoši LLU noteikti kārtībai
  • Veic sēžu, sapulču protokolēšanu

Prasības:

  • Atbildīga attieksme pret darbu, pamatprasmes darbā ar datoru (Word, Excel).

Piedāvājam:

  • Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas
  • Apmācību un atsaucīgu kolēģu atbalstu

Iespēju pilnveidot prasmes un bagātināt savu darba pieredzi

Darba vieta: Veterinārmedicīnas fakultāte, Jelgava.

Darbinieka amatam ir noteikta bruto mēnešalga no 510.00 EUR.

Pieteikuma vēstuli un CV (Curriculum Vitae) lūdzam sūtīt līdz 2018. gada 28. novembrim uz e-pastu klinikasadministracija@llu.lv vai astrida.domkina@llu.lv

Papildu informācija pa tālruni + 371 63021918

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Lauksaimniecības universitāte, adrese: Lielā iela 2, Jelgava.