Pārlekt uz galveno saturu

Dārznieku diena Bulduros - 28. aprīlī

28. aprīlī no plkst. 10.00 līdz 16.00 Bulduru Dārzkopības vidusskolā varēs ielūkoties dārzkopju, parka dārznieku, stādu audzētāju, floristikas, ēdināšanas un viesmīlības pakalpojumu speciālistu ikdienā. Lai sniegtu nelielu ieskatu dārznieku un augu pasaulē un skolas dzīvē Bulduru Dārzkopības vidusskolā notiek Dārznieku diena, kurā īpaši gaidīti 9. un 12. klašu skolēni un viņu vecāki.

Dārznieku dienā ikviens varēs pārliecināties, ka 4–os gados var iegūt vidējo izglītību un perspektīvu profesiju, aktīvi sportot, iesaistīties kultūras dzīves aktivitātēs, doties praksē Latvijā un ārzemēs. Bulduru Dārzkopības vidusskolas absolvēšana dod priekšrocības, turpinot mācības Latvijas Lauksaimniecības universitātē.

Lai iepazītos ar skolu, varēs piedalīties orientēšanās spēlē “Iepazīsti Buldurus”, kurā darbojoties dažādu uzdevumu veikšanā, par balvu varēs gūt kādu dārzniecisku piemiņu. Sporta namā būs iespēja pierādīt sevi dažādās sporta disciplīnās. Plašajā skolas parkā varēs vērot plaukstam hiacintis un citas pavasara puķes.

Praktiski varēs darboties siltumnīcā un dārzos, izmēģināt spējas dārza iekārtošanā un kopšanā, augu pavairošanā, redzēt parka dārzniekus darbībā. Būs lekcijas par puķkopības, dārzeņkopības, augļkopības, dārzu ierīkošanas un uztura kvalitātes tēmām. Floristu veikums redzams  pavasara darbu skatē. Ēdināšanas speciālisti ļaus degustēt un uzzināt, kā pagatavojami un dekorējami dažādi ēdami brīnumi, kā top veselīgas limonādes.

Bankas Citadele stendā ikviens varēs pārbaudīt savas zināšanas par finanšu pakalpojumiem, kā arī saņemt noderīgu informaciju par to, kā ērti, ātri un droši pārvaldīt savus līdzekļus. Protams, neizpaliks arī salds cienasts interesentiem un pārsteiguma balvas attapīgākajiem un drosmīgākajiem!

Skolas telpas pieskandinās Dziesmu un Ziedu festivāls, kura dalībnieki rīta pusē iemēģinās telpu skanējumu, lai pulksten 15.00 vienotos kopīgā koncertā. Festivālā piedalīsies: Bulduru Dārzkopības vidusskolas ansamblis, Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas 5. – 9. klašu koris, Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas 10. – 12. klašu koris,  Rīgas 31.vidusskolas vokālais ansamblis, Rīgas Rīnūžu vidusskolas 5. – 9. klašu koris "Prima", Jelgavas 4. vidusskolas koris "Spīgmeitiņas", Jelgavas 4. vidusskolas koris "Spīgo Studija”, kā arī  Rīgas Doma kora skolas Brodvejas džeza deju studija izdejos Disneja mūziklu noskaņas.

Dārza darbus rādīs un mācīs arī Bulduru Dārzkopības vidusskolas audzēkņi, pedagogi, sadarbības partneri un Latvijas vadošie dārzkopības uzņēmumi.

Sīkāka informācija mājas lapā: www.bulduri.lv.

Afiša

Pievienots 21/04/2017