Pārlekt uz galveno saturu

Turpinās pieteikšanās jauniešu izaugsmes forumam "Solis 2017"

Attēla autors: No LLU arhīva

Biedrība "Latvijas Jauno zemnieku klubs” (JZK) no 9. līdz 22. oktobrim izsludina dalībnieku pieteikšanos jauniešu izaugsmes forumā "Solis 2017”, kas šogad norisināsies Ventspilī, viesu namā "Dekšņi”. Forums šogad norisināsies jau sesto gadu un ilgs no 3. līdz 5. novembrim, kopā pulcējot jauniešus no visiem Latvijas novadiem, informē JZK izpilddirektore Liene Ekša. Forumā aicināti pieteikties motivēti jaunieši no 18 gadu vecuma.

Jauniešu izaugsmes forums “Solis” ticis izveidots, lai būtu par satikšanās un iedvesmošanās pasākumu apņēmīgiem jauniešiem, kuriem ir interese par Latvijas laukiem un reģionu attīstīšanu. Sešu gadu laikā ir pierādījies, ka jauniešos nerimst interese par uzņēmējdarbību laukos, domubiedru meklēšanu un biznesa ideju attīstīšanu.

Dalībnieki tiks iesaistīti radošajā darbnīcā par biznesa procesu, varēs diskutēt kopā ar Latvijā labi zināmu laiku ziņu vīru. Foruma ietvaros dosimies arī pieredzes apmaiņā uz tuvumā esošām saimniecībām, lai iepazītu vietējos ražotājus un saimniekus. Kopumā foruma trīs dienās dalībniekiem būs iespēja gan klausīties, gan jautāt, gan pašiem praktiski darboties un iesaistīties!

Neformālā vakara daļa paredzēta, lai dalībnieki atraisītos, parādītu savus talantus, smietos un aizvadītu vakaru uz pozitīvas nots! Forumam jau ierasts ir izveidojusies tradicionālā baumu kaste, kurā dalībnieki “dzen jociņus” viens par otru, un brokastu laikā organizatoru pārstāvji ar šiem jokiem iesilda jauniešus produktīvai dienas programmai ar viņu pašu radīto humoru. Neiztrūkstoši ir dažādi priekšnesumi, naksniņas un latviešu dejas.

Mūsu mērķis ir šīs trīs dienas aizvadīt draudzīgā, iedvesmojošā un uz sadarbību orientētā atmosfērā. Katra jaunieša ideja ir uzklausīšanas vērta. Daudziem jauniešiem trūkst pārliecības, grūdiena un atbalsta. Mēs cenšamies būs tā roka uz pleca, kura dod sajūtu, ka mūsu ir daudz. Tādu lauku entuziastu un lauksaimniecības mīļu ir daudz! 

Mēs meklējam jauniešus, kuri tic saimniekošanas iespējām laukos, kuri nebaidās uzņemties atbildību, būt radoši un inovatīvi. Pieteikšanās formuma no 9. līdz 22. oktobrim. Nebaidies uzdrīkstēties un piesakies!  Forums norisinās no 3. līdz 5. novembrim Ventspils novada Popes pagasta viesu namā “Dekšņi”. Būs organizēts autobuss no Jelgavas.

Foruma tapšanu atbalstu: Ventspils novada domei, Latvijas Agronomu biedrībai, SIA “Silja”, SIA “Konekesko”, LPKS “Latraps”, ZS “Lejasciņi”, SIA “Valtek”, LPKS “Vaks”, SIA “Yara Latvija”, SIA “Amazone”, SIA “Agritrade R”, Valsts pētījumu programmai  Ekosoc LV, ZS “Vilciņi-1”

Pieteikumu anketa.

Solis 2017

 

Pievienots 16/10/2017