Pārlekt uz galveno saturu

HK "Zemgale/LLU" spraigā cīņā uzvar HK "Lido"

Attēla autors: No LLU arhīva

HK “Zemgale/LLU” savā pirmā savstarpējā spēlē Optibet hokeja līgā ar HK “Lido” jauniešiem lika skatītājiem pamatīgi nervozēt, jo pirmie ielaida ripu vārtos un nespēja pārspēt pretiniekus līdz otrās trešdaļas vidum. Otrā spēles daļā jelgavnieki spēja izcīnīt uzvaru ar rezultātu 4:2 (1:1; 2:0; 1:0), bet komandas pieredzējušais uzbrucējs Artjoms Ogorodņikovs spēlē guva trīs vārtus.

HK “Zemgale/LLU” jau pirmajā spēles minūtē atļāva trim pretinieku spēlētājiem iziet pret vienu aizsargu, kas beidzās ar to, ka ripa tika ieraidīta Riharda Cimermaņa sargātos vārtos – 0:1. Jelgavniekiem vēl četrpadsmit minūtes bija jāpavada iedzinēju lomā, jo, pat spēlējot divas reizes vairākumā, nespēja ieraidīt ripu rīdzinieku vārtsarga Kārļa Reiņa Riba vārtos. Spēles rezultātu izlīdzināt izdevās vien piecpadsmitajā minūtē, kad pēc ātra pretuzbrukuma Rustams Begovs izdarīja precīzu piespēli, bet Artjoms Ogordņikovs ieraidīja to vārtos – 1:1.

Otro trešdaļu HK “Zemgale/LLU” uzsāka spēlējot mazākumā, bet ļoti aktīvi pretiniekus zonā nospēlēja uzbrucējs Rustams Begovs, atguva ripu un atdeva piespēli Artjomam Ogordņikovam, kurš trešdaļas trīspadsmitā sekundē ieraidīja to vārtos, izvirzot laukuma saimniekus spēles vadībā – 2:1. Pārsvars saglabājās vien trīs minūtes, jo HK “Lido” aizsargs Arslan Iarullins ceturtajā trešdaļas minūtē izmantoja vairākumu un izlīdzināja spēles rezultātu – 2:2. Trešdaļas astotajā minūtē savu vairākumu spēja izmantot HK “Zemgale/LLU” spēlētāji – pēc Artūra Homjakova piespēles, vārtus guva Vladislavs Adeļsons – 3:2.

Trešās trešdaļas septītajā minūtē, kārtējo reizi izcēlās HK “Zemgale/LLU” pirmais piecinieks. Pēc Rinalda Rosinska un Rustama Begova piespēlēm ātrā pretuzbrukumā trešos vārtus spēlē guva uzbrucējs Artjoms Ogorodņikovs, par ko liecināja daudzu skatītāju cepures, kuras tika mestas uz ledus – 4:2. Panākot uzvaru par HK “Lido”, ledus saimnieki deviņās spēlēs ir sakrājuši 17 punktus un ir pakāpušies uz čempionāta trešo vietu.

2018. gada 13. oktobrī HK “Zemgale/LLU” izbraukumā aizvadīja spēli pret HK “Mogo”. Līdz trešās trešdaļas pēdējām desmit minūtēm komandas rādīja līdzvērtīgu sniegumu, kurš atspoguļojās neizšķirtā rezultātā – 1:1. Tomēr HK “Mogo” spēlētāji pēdējās minūtēs, kāpināja spēles tempu un ieraidīja divas ripas, panākot uzvaru ar rezultātu – 1:3. Vienīgos vārtus jelgavnieku rindās guva uzbrucējs Vladislāvs Adeļsons. Zaudējums laupīja HK “Zemgale/LLU” iespēju jau šonedēļ nonākt čempionāta otrajā vietā un tādēļ komandai nāksies turpināt sīvu cīņu ar saviem pretiniekiem.