Pārlekt uz galveno saturu

LLU galda tenisa universiādē uzvaras izcīna TF sieviešu un ITF vīriešu komandas

Attēla autors: No LLU arhīva

14. novembrī, kad visapkārt valdīja svētku noskaņojums, LLU Sporta centrā tika noskaidroti meistarīgākie galda tenisa spēlētāji starp Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) studentiem. Par uzvarētājiem sieviešu turnīra kopvērtējumā kļuva Tehniska fakultāte (TF), bet vīriešu konkurencē triumfēja Informācijas tehnoloģijas fakultātes (ITF) pārstāvji. Savukārt individuālajā vērtējumā zelta medaļas izcīnīja Una Auzāne (TF) un Pēteris Petrēvics (LF).

Šogad sieviešu galda tenisa sacensībās dalību ņēma 11 dalībnieces. Savu lielo pārākumu meistarībā apliecināja Una Auzāne (TF), kura, nezaudējot nevienu spēli un setu, izcīnīja pirmo vietu sieviešu konkurencē. Otro vietu ieguva Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes (ESAF) pārstāve Elvita Prokofjeva, bet trešajā vietā ierindojās Vides un būvzinātnes fakultātes (VBF) studente Laura Javnošāne. Savukārt komandu ieskaitē uzvaru izcīnīja TF spēlētājas, kas aiz sevis otrajā vietā atstāja VBF pārstāves. Trešajā vietā ierindojās ESAF studentes.

Vīriešu galda tenisa turnīrs spēja pulcēt 19 galda tenisa entuziastus. Saviem sāncenšiem nekādu cerību neatstāja Lauksaimniecības fakultātes (LF) students Pēteris Petrēvics, kas visās savās septiņās cīņās uzvarēja ar rezultātu 2-0. Otro vietu izcīnīja ITF pārstāvis Mārtiņš Paegle, bet trešajā vietā ierindojās arī ITF pārstāvis Arnis Igaunis. Stabilais sniegums ļāva ITF studentiem izcīnīt pirmo vietu vīriešu universiādes komandu ieskaitē. Otro vietu ieguva TF spēlētāji, savukārt trešajā vietā ierindojās Meža fakultāte (MF).

Nākamās LLU 28. sporta universiādes sacensības ir plānotas 27. novembrī LLU Sporta centrā, kad LLU studenti pulcēsies, lai noskaidrotu labākās komandas volejbolā. Savukārt 28. novembrī LLU Sporta centra baseinā norisināsies LLU 28. universiāde peldēšanā. Volejbola komandu pieteikumi, norādot studenta vārdu, uzvārdu un matrikulas numuru, jāsūta pa cmateikovics@gmail.com līdz 27. novembrim (ieskaitot), bet peldēšanas universiādē būs iespēja pieteikties uz vietas.