Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums Centrālā statistikas pārvalde
Vakance Vecākais/-ā referents/-e
Kontaktinformācija 67366792
Kur sūtīt CV personals@csb.gov.lv
Aktuāli līdz 2019-01-24

Piedāvājam darbu valsts pārvaldes iestādē, kas atbild par valstī nozīmīgāko sociālo, ekonomisko un demogrāfisko rādītāju aprēķināšanu. Ja esat gatavs/-a jauniem izaicinājumiem un vēlaties augt profesionāli, aktīvi piedalīties statistikas procesu pilnveidošanā, lai modernizētu statistikas datu apkopošanas sistēmu, kas ir saskaņota gan no statistikas sagatavošanas metodoloģijas, gan informācijas tehnoloģiju viedokļa, aicinām pievienoties Centrālās statistikas pārvaldes (reģistrācijas Nr.90000069830) kolektīvam!

Piedāvātais amats

Uzņēmumu statistikas departamenta Uzņēmumu strukturālās un inovāciju statistikas daļas vecākais referents (ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku)

Mēs piedāvājam:

  • mēnešalgu pirms nodokļu nomaksas no 800 līdz 900 eiro (atkarībā no kategorijas, kuru nosaka, ņemot vērā pretendenta profesionālo pieredzi attiecīgajā jomā, kas iegūta pēdējo piecu gadu laikā);
  • interesantu un atbildīgu darbu valsts pārvaldē;
  • motivējošu atlīdzības sistēmu atbilstoši darba rezultātiem;
  • izglītības iespējas profesionālai pilnveidei;
  • sociālās garantijas, tai skaitā veselības apdrošināšanu;
  • atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu, labus darba apstākļus, elastīgu darba laiku;
  • darba vietu Rīgas centrā.

Pamatpienākumi:

  • veikt pētniecības un attīstības un inovāciju statistikas pārskatu apstrādi, kvalitātes pārbaudi un analīzi;
  • nodrošināt pētniecības un attīstības un inovāciju statistikas datu, validāciju un datu kopsavilkumu sagatavošanu un darbību;
  • aktualizēt un papildināt pētniecības un attīstības un inovāciju statistikas datus CSP datu bāzē;
  • sagatavot statistisko informāciju izplatīšanai ārējiem un iekšējiem statistikas lietotājiem, nodrošināt starptautiskās organizācijas ar pieprasīto informāciju;
  • sniegt konsultācijas uzņēmumiem, organizācijām, citu statistikas daļu darbiniekiem un datu lietotājiem par pārskatu aizpildīšanu un metodoloģijas jautājumiem;
  • piedalīties starptautiskajos projektos, eksperimentālajos pētījumos vai apsekojumos pētniecības un attīstības un inovāciju statistikas jomā.

Prasības pretendentam:

  • atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām;
  • akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība ekonomikā, statistikā, matemātikā vai līdzīgā jomā;
  • ne mazāk kā viena gada pieredze statistikā vai līdzīgā darbā;
  • pieredze darbā ar datu apstrādi un analīzi;
  • pieredze darbā ar datubāzēm;
  • vēlama pieredze darbā ar kādu no statistisko aprēķinu programmām (SAS, SPSS, R vai līdzīgu);
  • prasme profesionālā līmenī strādāt ar datoru (MS Office lietojumprogrammām Access,  Excel,  Word, PowerPoint);
  • labas angļu valodas zināšanas;
  • vēlamas pamatzināšanas grāmatvedībā;
  • precizitāte un labas analītiskās prasmes;
  • labas sadarbības un komunikācijas prasmes.

Pieteikuma dokumentus - izvērstu motivācijas vēstuli un Curriculum Vitae, kas apliecina pretendenta iepriekšējo darba pieredzi, iegūtās zināšanas un prasmes, Apliecinājumu par atbilstību Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām (veidlapa ir pieejama elektroniskā veidā CSP mājaslapas www.csb.gov.lv sadaļā “Par mums/Darba piedāvājumi”), iesniegt elektroniski uz e-pastu personals@csb.gov.lv, vai personīgi CSP Personāla daļā Rīgā, Lāčplēša ielā 1, vai nosūtīt pa pastu (LV-1301) līdz 2019. gada 24. janvārim. Papildus informāciju par piedāvāto amatu atradīsiet CSP interneta vietnē https://www.csb.gov.lv/lv/Par-mums/Darba-piedavajumi. Konsultācijas pa tālruni 67332792.

Visa Jūsu iesniegtā informācija (t.sk. personas dati) tiks izmantota tikai Jūsu kandidatūras izvērtēšanai norādītajam amatam.

Sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz konkursa otro kārtu.