Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums Centrālā statistikas pārvalde
Vakance Sistēmanalītiķis/-e
Kontaktinformācija 67366792
Kur sūtīt CV personals@csb.gov.lv
Aktuāli līdz 2019-02-09

Piedāvājam darbu valsts pārvaldes iestādē, kas atbild par valstī nozīmīgāko sociālo, ekonomisko un demogrāfisko rādītāju aprēķināšanu. Ja esat gatavs/-a jauniem izaicinājumiem un vēlaties augt profesionāli, aktīvi piedalīties statistikas procesu pilnveidošanā, lai modernizētu statistikas datu apkopošanas sistēmu, kas ir saskaņota gan no statistikas sagatavošanas metodoloģijas, gan informācijas tehnoloģiju viedokļa, aicinām pievienoties Centrālās statistikas pārvaldes (reģistrācijas Nr.90000069830) kolektīvam!

Piedāvātais amats

Informātikas departamenta Sistēmanalīzes un standartizācijas daļas sistēmanalītiķis

Mēs piedāvājam:

  • mēnešalgu pirms nodokļu nomaksas 940-1100 eiro, atbilstoši profesionālajai pieredzei;
  • sociālās garantijas, tai skaitā veselības apdrošināšanu;
  • profesionālo izaugsmi vienā no lielākajām valsts iestādēm;
  • interesantu un atbildīgu darbu valsts pārvaldē;
  • atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu, labus darba apstākļus;
  • darba vietu Rīgas centrā.

Pamatpienākumi:

  • klasificēt un  standartizēt statistiskos rādītājus, veidojot vienotu katalogu;
  • veikt statistisko biznesa procesu analīzi Centrālās statistikas pārvaldes (turpmāk CSP) departamentos un dokumentēt to no informācijas tehnoloģiju pielietojuma viedokļa, atbilstoši analīzes rezultātiem sniegt procesu uzlabošanas risinājumus;
  • dokumentēt CSP izmantoto datu analīzes un apstrādes rīkus.

Prasības pretendentam:

  • akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība datorzinātnēs, ekonomikā vai saistītā nozarē;
  • pieredze atbilstošā darbā vai darbā ar datu (t.sk. informācijas) apstrādi un analīzi ilgāka par gadu;
  • padziļinātas zināšanas Microsoft datorprogrammās (Word, Excel, Access, PowerPoint);
  • labas angļu un latviešu valodas zināšanas;
  • labas sadarbības un komunikācijas prasmes;
  • labas analītiskās prasmes;
  • spēja patstāvīgi organizēt savu darbu un vēlme apgūt jaunas zināšanas.

Pieteikuma dokumentus - izvērstu motivācijas vēstuli un Curriculum Vitae, kas apliecina pretendenta iepriekšējo darba pieredzi, iegūtās zināšanas un prasmes, iesniegt elektroniski uz e-pastu personals@csb.gov.lv vai personīgi CSP Personāla daļā Rīgā, Lāčplēša ielā 1, vai nosūtot pa pastu (LV-1301) vai piesakoties elektroniskā veidā CSP interneta vietnē https://www.csb.gov.lv/lv/Par-mums/Darba-piedavajumi līdz 2019. gada 9. februārim.  Konsultācijas pa tālruni 67332792.

Sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz konkursa otro kārtu.