Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums LPKS LATRAPS
Vakance LAUKSAIMNIECĪBAS TEHNIKAS PĀRDEVĒJS (Eleja)
Kontaktinformācija ej.uz/LATRAPSkomanda
Kur sūtīt CV personaldala@latraps.lv
Aktuāli līdz 2019-01-31

LPKS LATRAPS ir lielākā graudu un rapšu audzētāju kooperatīvā sabiedrība Latvijā un Baltijā, kas pieder Latvijas zemniekiem. Kooperatīva pamatdarbība ir lauksaimnieciskai ražošanai nepieciešamo izejvielu un preču sagāde, kā arī biedru izaudzētās produkcijas realizācija Latvijā un pasaulē.

Turpinot savu attīstību, LPKS LATRAPS aicina pievienoties savai komandai:

LAUKSAIMNIECĪBAS TEHNIKAS PĀRDEVĒJU
(Elejā)

Galvenie darba pienākumi:

  • Pārdot lauksaimnniecības tehniku;

  • Piesaistīt jaunus Klientus;

  • Konsultēt Klientus piemērotākās tehnikas izvēles jautājumos;

  • Sagatavot piedāvājumus un pārdošanas līgumus;

  • Konsultēt Klientus par tehnikas lietošanas iespējām.

Prasības pretendentiem:

  • Lauksaimniecības tehnikas pārdošanas pieredze (tiks uzskatīta par priekšrocību);

  • Vismaz vidējā speciālā izglītība lauksaimniecībā;

  • Interese par lauksaimniecību un spēja apgūt jaunas tehnoloģijas un produktus;

  • Ļoti labas komunikācijas prasmes;

  • Augsta atbildības sajūta;

  • Spēja patstāvīgi organizēt savu darbu;

  • Prasme strādāt ar datoru;

  • B kategorijas autovadītāja apliecība;

  • Traktora un kombaina vadīšanas apliecība (tiks uzskatīta par priekšrocību).

Mēs piedāvājam:

  • Interesantu darbu stabilā un nozares vadošajā uzņēmumā Latvijā;

  • Materiāli, tehniski nodrošinātu un dinamisku darba vidi;

  • Profesionālās apmācības iespējas;

  • Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;

  • Veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika beigām).

Darba laiks:

Pilna slodze

Darba vieta:

Eleja

Pretendentu pieteikšanās termiņš: 31.01.2019

Jūsu CV un pieteikuma vēstuli ar atsauci – Lauksaimniecības tehnikas pārdevējs, lūdzam sūtīt uz e-pastu: personaldala@latraps.lv

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši otrajā atlases kārtā.

Personas datu aizsardzība – Informējam, Kandidātu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šī atlases procesa norises ietvaros. Datu pārzinis un darba devējs ir LPKS LATRAPS, Reģ. Nr. 58503007191, juridiskā adrese: Lietuvas iela 16a, Eleja, Jelgavas novads.

Jūsu LATRAPS