Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums LPKS LATRAPS
Vakance LAUKSAIMNIECĪBAS TEHNIKAS REZERVES DAĻU PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTS (Daugavpils)
Kontaktinformācija ej.uz/LATRAPSkomanda
Kur sūtīt CV personaldala@latraps.lv
Aktuāli līdz 2019-01-31

Turpinot savu attīstību, LPKS LATRAPS aicina pievienoties savai komandai:

LAUKSAIMNIECĪBAS TEHNIKAS REZERVES DAĻU PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTU

(Daugavpilī)

Galvenie darba pienākumi:

  • Konsultēt un pārdot Sabiedrības Biedriem un Klientiem lauksaimniecības tehnikas rezerves daļas un servisa pakalpojumus;

  • Koordinēt jautājumus, kas saistīti ar rezerves daļu pasūtījumu;

  • Uzturēt un pilnveidot sadarbību ar lauksaimniecības tehnikas mehāniķiem un rezerves daļu piegādātājiem;

  • Nodrošināt optimālu rezerves daļu pieejamību Veikala noliktavā.

Prasības pretendentiem:

  •  Pieredze Lauksaimniecības tehnikas rezerves daļu pārdošanā (tiks uzskatīta par priekšrocību);

  • Vismaz vidējā speciālā izglītība;

  • Interese par lauksaimniecību, spēja apgūt jaunas tehnoloģijas un produktus;

  • Ļoti labas komunikācijas prasmes;

  • Augsta atbildības sajūta;

  • Labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas;

  • Spēja patstāvīgi organizēt savu darbu;

  • Prasme strādāt ar datoru.

Mēs piedāvājam:

  • Interesantu darbu stabilā un nozares vadošajā uzņēmumā Latvijā;

  • Materiāli, tehniski nodrošinātu un dinamisku darba vidi;

  • Profesionālās apmācības iespējas;

  • Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;

  • Veselības apdrošināšanu.

Darba laiks:

Pilna slodze

Darba vieta:

Daugavpils

Pretendentu pieteikšanās termiņš: 31.01.2019

Jūsu CV un pieteikuma vēstuli ar atsauci  – Lauksaimniecības tehnikas rezerves daļu pārdošanas speciālists, lūdzam sūtīt uz e-pastu: personaldala@latraps.lv.

Personas datu aizsardzība – Informējam, Kandidātu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šī atlases procesa norises ietvaros. Datu pārzinis un darba devējs ir LPKS LATRAPS, Reģ. Nr. 58503007191, juridiskā adrese: Lietuvas iela 16a, Eleja, Jelgavas novads.

LPKS LATRAPS ir lielākā graudu un rapšu audzētāju kooperatīvā sabiedrība Latvijā un Baltijā, kas pieder Latvijas zemniekiem. Kooperatīva pamatdarbība ir lauksaimnieciskai ražošanai nepieciešamo izejvielu un preču sagāde, kā arī Biedru izaudzētās produkcijas realizācija Latvijā un pasaulē.

Jūsu LATRAPS