Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums LLU
Vakance apkopējs
Kontaktinformācija 29782997
Kur sūtīt CV aivars.sustrups@llu.lv
Aktuāli līdz 2019-07-01

Latvijas Lauksaimniecības universitāte (Reģ.Nr.90000041898) aicina darbā pilnas slodzes apkopēju uz nenoteiktu laiku.

Pienākumi:

  • Uzkopt un uzturēt kārtībā pārziņā esošās telpas;
  • veikt vienkāršus un standartizētus darba uzdevumus.

Prasības:

  • Pamatizglītība.

Piedāvājam:

  • Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas.

Darba vieta: Jelgava, Akadēmijas iela 11

Pieteikumu lūdzam sūtīt līdz 2019.gada 1.jūlijam uz e-pastu aivars.sustrups@llu.lv

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu atlases norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Lauksaimniecības universitāte, adrese: Lielā iela 2, Jelgava.

Kontaktālrunis: 29782997

Bruto alga 430 EUR.