Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums SAS “Manpower Lit”
Vakance Būvinženieris/Konstruktors
Kontaktinformācija 6785 2920
Kur sūtīt CV riga@manpower.lv
Aktuāli līdz 2019-10-04

Manpower klients  - būvinženieru birojs PBR sekmīgi darbojas tirgū jau 7 gadus. Šo gadu laikā realizēti apmēram 300 projekti, un, palielinoties projektu skaitam, uzņēmums paplašina savu profesionāļu komandu, aicinot darbā Būvinženieri/Konstruktoru.

Pienākumi:
- Konstrukciju rasēšana/ projektēšana saskaņā ar Latvijā spēkā esošiem būvnormatīviem
- Sadarbība ar arhitektiem un inženieriem
- Sekošana darbu izpildes termiņiem

Prasības:
- Iegūta atbilstoša augstākā izglītība, vai turpini studēt
- Vēlama iepriekšēja pieredze būvinženiera amatā
- Pieredze darbā ar AutoCAD un/vai Tekla
- Latvijas būvnormatīvu un Eiro kodeksu pārzināšana vai arī ir vēlme tos apgūt
- Ļoti labas latviešu, vēlamas krievu un angļu valodas zināšanas
- Precizitāte un augsta atbildības sajūta
- Labas laika plānošanas prasmes

Piedāvājam:
- Izaugsmi, darbu radošā un draudzīgā kolektīvā
- Atalgojumu no 1200 līdz 1700 EUR bruto mēnesī
- Darba vietu Rīgā, Vienības gatvē 87-2

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis – SAS “Manpower Lit”, kontaktinformācija tel. +371 6785 2920,  e-pasts: riga@manpower.lv.