Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums Centrālā statistikas pārvalde
Vakance Valsts finanšu daļas vecākais referents
Kontaktinformācija 67366646
Kur sūtīt CV personals@csb.gov.lv
Aktuāli līdz 2019-09-02

Piedāvājam darbu valsts pārvaldes iestādē, kas atbild par valstī nozīmīgāko sociālo, ekonomisko un demogrāfisko rādītāju aprēķināšanu. Ja esat gatavs/-a jauniem izaicinājumiem un vēlaties augt profesionāli, aktīvi piedalīties statistikas procesu pilnveidošanā, lai modernizētu statistikas datu apkopošanas sistēmu, kas ir saskaņota gan no statistikas sagatavošanas metodoloģijas, gan informācijas tehnoloģiju viedokļa, aicinām pievienoties Centrālās statistikas pārvaldes (turpmāk - Pārvalde) kolektīvam!

Piedāvātais amats

Makroekonomiskās statistikas departamenta Valsts finanšu daļas vecākais referents

(uz nenoteiktu laiku)

(ierēdņa amats klasificēts 18.6 amata saimē, IIIA līmenī, 9. mēnešalgu grupā)

Tavi pamatpienākumi:

  • vispārējās valdības sektora nefinanšu daļas aprēķinu veikšana atbilstoši Eiropas kontu sistēmas  metodoloģijas prasībām, iegūto rezultātu analīze;
  • vispārējās valdības sektora nefinanšu daļas laikrindu uzturēšana, pārrēķinu veikšana metodoloģisku izmaiņu gadījumā;
  • aprēķinos izmantoto datu avotu un metožu detalizētu aprakstu sagatavošana un regulāra aktualizēšana.

Mūsu prasības:

  • atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām;
  • akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība ekonomikā vai finansēs;
  • darba pieredze ekonomikas, finanšu jomā;
  • makroekonomisko procesu, īpaši valsts finanšu, pārzināšana;
  • labas angļu valodas zināšanas;
  • labas analītiskās prasmes;
  • labas datorprasmes (MS Office aplikācijas: Excel, Word, Access);
  • labas sadarbības un komunikācijas prasmes.

Lai darbā gribētos ierasties ar prieku, mēs piedāvājam:

  • mēnešalgu pirms nodokļu nomaksas no 835 līdz 1100 eiro (atkarībā no kategorijas, kuru nosaka, ņemot vērā pretendenta profesionālo pieredzi attiecīgajā jomā, kas iegūta pēdējo piecu gadu laikā);
  • interesantu, analītisku un atbildīgu darbu valsts pārvaldē;
  • profesionālo izaugsmi vienā no lielākajām valsts iestādēm;
  • motivējošu atlīdzības sistēmu atbilstoši darba rezultātiem;
  • izglītības iespējas profesionālai pilnveidei, profesionālo izaugsmi datu analīzē;
  • sociālās garantijas, tai skaitā veselības apdrošināšanu;
  • atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu, labus darba apstākļus, elastīgu darba laiku; darba vietu Rīgas centrā.

Pieteikuma dokumentus (motivācijas vēstuli un CV) iesniegt elektroniski uz e-pastu personals@csb.gov.lv vai piesakoties Pārvaldes interneta vietnē https://www.csb.gov.lv/lv/Par-mums/Darba-piedavajumi līdz 2019.gada 2.septembrim. Konsultācijas pa tālruni 67366646.

Informējam, ka pēc dokumentu atbilstības izvērtēšanas sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuru kandidatūras tiks izvirzītas konkursa otrajai kārtai.

Atbilstoši Fizisko personas datu apstrādes likuma 25.panta pirmajai daļai, Pārvalde informē, ka:

1) pretendenta pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi;

2) pretendenta personas datu apstrādes pārzinis šī atlases konkursa ietvaros ir Centrālā statistikas pārvalde, reģistrācijas Nr.90000069830. Adrese: Lāčplēša iela 1, Rīga, LV – 1301.

Pretendentam ir tiesības pieprasīt Pārvaldei piekļuvi saviem personas datiem, kā arī pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī tiesības jebkurā brīdī atsaukt piekrišanu savu personas datu apstrādei. Atsaucot savu piekrišanu Pārvaldei veikt personas datu apstrādi, pretendenta personas dati tiks dzēsti no Pārvaldes datu apstrādes sistēmām, tādējādi uzskatīsim ka pretendents atsauc savu pieteikumu un atsakās kandidēt uz šo vakanto amatu.