Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums Pedrobeat AS
Vakance Ražošanas palīgs
Kontaktinformācija 29164845
Kur sūtīt CV info@pblc.eu
Aktuāli līdz 2019-09-12

Igaunijas LED gaismekļu ražošanas uzņēmums Latvijā piedāvā Ražošanas palīga darbu.

Darbs apgaismes industrijā nozīmē piedalīties mūsu pasaulei nozīmīgā tehnoloģisko pārmaiņu procesā. Samazināts enerģijas patēriņš, pārstrādājami izmantotie materiāli, drošāka un veselīgāka dzīves un darba vide ir būtiskākie ieguvumi no LED gaismekļu ieviešanas ikdienā.

Mēs piedāvājam būt daļai no lielajām pārmaiņām un, vienlaicīgi, veidot interesantu profesionālo karjeru starptautiskā uzņēmumā.

Mūsu pieredzējusī komanda izstrādā un veido  apgaismojumu ielām, industriālajiem un sporta objektiem Ziemeļeiropā un citur pasaulē.

Darba apraksts:

Gaismekļu sērijveida ražošana ietver materiālu sagatavošanu, komplektāciju un gatavās produkcijas beigu apstrādi un iepakošanu nosūtīšanai. Ražošanas palīgs veic darbības ar komponentēm pirms ražošanas un gataviem gaismekļiem pirms to nosūtīšanas. Darbs savienojams ar studijām.

Galvenie darba uzdevumi ietvers:

  • komponentu sagatavošanu komplektēšanai, tajā skaitā kabeļus un savienojumus,
  • gatavo gaismekļu noslēguma noformējumu un iepakošanu,
  • materiālu pieņemšanu un gatavās produkcija izsniegšanu.

Papildus iespējas:

  • kļūt par mācekli un iesaistīties ražošanas procesā,
  • izaugsme uzņēmuma ietvaros.

Valodas prasības: nav ierobežojumu vai priekšrocību.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis – AS Pedrobeat/Pedrobeat Lighting Company, kontaktinformācija tel. +372 6563701,  e-pasts: info@pblc.eu