Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums LV Elements SIA
Vakance Būvinženieris/-e
Kontaktinformācija +371 25427986
Kur sūtīt CV arita@cv.lv
Aktuāli līdz 2019-10-03

SIA “LV Elements” ir Dānijas uzņēmuma Taasinge Elementer A/S (www.taasinge.dk) meitasuzņēmums, kas nodarbojas ar ēku jumtu un sienu elementu ražošanu. Biznesa idejas pamatā ir pārcelt laikietilpīgāko būvniecības daļu no būvlaukuma uz rūpnīcu, kur darbu var veikt kontrolētos klimata apstākļos, izmantojot modernas un elastīgas ražošanas tehnoloģijas. Uzņēmuma izgatavotie elementi tiek izmantoti gan jaunu ēku celtniecībā, gan energoefektivitātes paaugstināšanai renovācijas projektos.

Aicinām pievienoties komandai:

BŪVINŽENIERI

Darba pienākumi:

  • Veikt koka būvelementu projektēšanu
  • Sagatavot piemērotu un ražošanai draudzīgu elementu risinājumus
  • Izstrādāt tehnisko dokumentāciju, elementu montāžas un ražošanas rasējumus
  • Veikt kvalitātes kontroli atbilstoši uzņēmuma kvalitātes sistēmai

Prasības kandidātiem:

  • Augstākā izglītība būvniecībā
  • Labas latviešu un angļu valodas zināšanas
  • Labas datorprasmes kādā no 3D modelēšanas programmām, vēlams Autocad, HSBcad
  • Darba pieredze būvelementu projektēšanā
  • Atbildība, precizitāte un spēja strādāt patstāvīgi

Uzņēmums piedāvā:

  • Darbu starptautiskā un profesionālā uzņēmumā
  • Atalgojumu no 2000 EUR Bruto, godīgi nomaksātus nodokļus
  • Interesantu darbu ar projektiem Skandināvijas valstīs
  • Iespēju pilnveidoties, pārņemot labāko praksi un pieredzi no mātes uzņēmuma

Intereses gadījumā, pieteikumus sūtiet uz arita@cv.lv.

SIA “CV-Online Latvia” ir NVA izsniegta licence darbiekārtošanas pakalpojumu sniegšanai Nr.73 (11.08.2008, beztermiņa). Ja, piesakoties vakances konkursam, kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “CV-Online Latvia” iekšējā konfidenciālajā datu bāzē ar mērķi, lai personas dati tiktu apstrādāti citos SIA “CV-Online Latvia” veiktajos personāla atlases projektos, tad pieteikumā vakancei kandidātam jānorāda sava piekrišana. Bez kandidāta piekrišanas personas dati netiks izplatīti trešajām personām.