Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums SIA Chocolette Confectionary
Vakance Iesaiņotājs / Fasētājs
Kontaktinformācija 20008007
Kur sūtīt CV a.sergejeva@chocolette.com
Aktuāli līdz 2019-10-18

Šokolādes ražošanas rūpnīca aicina pievienoties savai komandai IESAIŅOTĀJUS / FASĒTĀJUS

Darba līgums tiek slēgts uz NOTEIKTU laiku  - līdz 20.12.2019.

NEPILNS darba laiks (tiek sastādīts grafiks). Iespējams darbs pēc mācībām.

Darba pienākumi:

  • Preču šķirošana, pakošana.
  • Ražošanas brāķa atlase.

Prasības kandidātiem:

  • godprātīga attieksme pret darbu un augsta atbildības sajūta;
  • izturība, spēja strādāt kvalitatīvi un intensīvi;
  • OBLIGATA prasība – izziņa no ģimenes ārsta (veidlapa Nr.027/u) ar slēdzienu, ka atļauts strādāt ar pārtikas produktiem.

Mēs piedāvājam:

  • Darba vietu Jelgavā.
  • Darba alga – stundu likme EUR 3,72 (bruto).
  • Ērtu darba vidi un sociālās garantijas.

Ja Jūs šis darba piedāvājums ieinteresē, lūdzu zvaniet: telefona numurs: 20008007 (darbdienās no 08:00 līdz 17:00), vai rakstiet uz e-pastu: a.sergejeva@chocolette.com

Jūsu personas dati tiek uzglabāti uzņēmuma konfidenciālajā datu bāzē. Bez kandidāta piekrišanas šie dati netiks izplatīti trešajām personām.