Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums Latvijas Lauksaimniecības universitāte
Vakance Grāmatvedis
Kontaktinformācija santa.barsukova@llu.lv
Kur sūtīt CV astrida.domkina@llu.lv
Aktuāli līdz 2019-10-22

Latvijas Lauksaimniecības universitāte (Reģ.Nr.90000041898) piedāvā darbu grāmatvedei/im uz nenoteiktu laiku

Prasības pretendentam:

  • augstākā izglītība grāmatvedībā, ekonomikā vai finansēs;
  • darba pieredze grāmatvedības specialitātē vismaz 3 (trīs) gadi;
  •   pieredze darbā ar datorprogrammām (MS Office, resursu vadības sistēmu “HORIZON”, budžeta elektronisko norēķinu sistēmu “eKase”),
  •   budžeta un projektu grāmatvedības principu regulējošo normatīvo aktu pārzināšana, prasme darbā izmantot normatīvos aktus;
  • augsta atbildības sajūta un precizitāte, analītiskā domāšana;
  • prasme strādāt paaugstinātas intensitātes apstākļos.

Galvenie pienākumi:

  • veikt realizācijas rēķinu sagatavošanu, reģistrēt darījumus ar debitoriem hronoloģiskajos un analītiskajos grāmatvedības reģistros;
  • regulāri veikt savstarpējo norēķinu salīdzināšanu ar debitoriem, sagatavot savstarpējo norēķinu salīdzināšanas aktus normatīvajos aktos noteiktajā termiņā;
  • veikt vērtības samazinājuma aprēķināšanu nedrošām debitoru prasībām atbilstoši normatīviem aktiem, sagatavot attaisnojuma dokumentus un veikt grāmatojumus grāmatvedības reģistros resursu vadības sistēmā “Horizon”;
  •  aprēķināšanu atbilstoši normatīvo aktu prasībām nedrošām debitoru prasībām, sagatavot attaisnojuma dokumentus un veikt grāmatojumus grāmatvedības reģistros resursu vadības sistēmā “Horizon”;
  • sagatavot un iesniegt Valsts ieņēmumu dienesta Elektroniskās deklarēšanas sistēmā (EDS) “PVN taksācijas perioda deklarāciju” ar pielikumiem normatīvajos aktos noteiktajos termiņos, veikt kontroli par pareizu pievienotās vērtības nodokļa uzskaiti resursu vadības sistēmā “Horizon”;

Priekšrocības pretendentiem ar:

  • pieredzi budžeta grāmatvedības uzskaitē;
  • pieredzi darbā ar resursu vadības sistēmu "Horizon";

Piedāvājam:

  • pilnu darba slodzi;
  • stabilu atalgojumu;
  • labus darba apstākļus;
  • draudzīgus, atsaucīgus un profesionālus kolēģus.

Darba vieta: Latvijas Lauksaimniecības universitāte, Lielā iela 2, Jelgava.

Darbinieka amatam ir noteikta bruto mēnešalga no 798 EUR.

Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu CV (Curriculum Vitae), izglītību apliecinoša dokumenta kopiju un citus kvalifikāciju apliecinošus dokumentus lūdzam sūtīt līdz 2019.gada 22.oktobrim uz e-pastu astrida.domkina@llu.lv vai iesniegt Personāldaļā, Jelgavā,  Lielā ielā 2.

Tiks izskatīti to pretendentu pieteikumi, kuri ir iesnieguši visus norādītos dokumentus. Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks izvirzīti personāla atlases otrajai kārtai.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Lauksaimniecības universitāte, adrese: Lielā iela 2, Jelgava.