Atpakaļ pie saraksta

Prakses piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums SIA "Baltex Group"
Vakance Elektroinženiera asistents/-e
Kontaktinformācija 20306607
Kur sūtīt CV info@baltexgroup.lv
Aktuāli līdz 2019-12-20

SIA "Baltex Group" aicina praksē Elektroinženiera asistentu/-i!

SIA "Baltex Group" ir projektēšanas birojs, kas veic pilnu 2. un 3. grupas ēku būvprojektu izstrādi un vadību, inženiertīklu projektēšanu, arhitektūras risinājumu izstrādi, būvkonstrukciju projektēšanu, kā arī mērniecības pakalpojumus. Katru gadu pie mums dažādu nozaru studentiem tiek nodrošinātas prakses iespējas zināšanu un prasmju padziļināšanai studiju ietvaros. Piedāvājam gan pilna, gan nepilna laika praksi.

Darba pienākumi:

  • EL, ELT daļas izstrāde.
  • Būvprojektu noformēšana, saskaņošana un nodošana pasūtītājam paredzētajos termiņos.
  • EL, ELT detaļu bāzes izveide.

Prasības kandidātam:

  • Vēlama augstākā izglītība inženierzinātnē (var būt students).
  • Vēlama darba pieredze inženiera darbā.
  • Labas datorprasmes, prasme darbam ar AutoCad, ArhiCAD programmu un MS Office.
  • Iniciatīva, atbildības sajūta, komunikabilitāte;

Mēs piedāvājam:

  • Labus darba apstākļus stabilā un strauji augošā uzņēmumā.
  • Apmācību, zinošu kolēģu atbalstu.
  • Interesantu un atbildīgu darbu.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir SIA "Baltex Group", kontaktinformācija 20306607.