Uzņēmuma nosaukums VSIA „Latvijas, Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs”
Vakance Analītiķi Laboratorijā (hromatogrāfiskā testēšana)
Kontaktinformācija personals@lvgmc.lv
Kur sūtīt CV personals@lvgmc.lv vai pa pastu: Maskavas iela 165, Rīga, LV – 1019 ar norādi "Analītiķis_hromatogrāfiskā testēšana"
Aktuāli līdz 2019-12-18

VSIA „Latvijas, Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs” ( reģistrācijas Nr. 50103237791, www.lvgmc.lv) aicina pievienoties savam kolektīvam

Analītiķi Laboratorijā (hromatogrāfiskā testēšana)

Galvenie pienākumi:

  • Vides paraugu sagatavošana testēšanai
  • Vides paraugu hromatogrāfiskā testēšana
  • Analīžu rezultātu apstrāde un izvērtēšana
  • Iekšējās kvalitātes kontroles un kvalitātes nodrošinājuma prasību ievērošana

Prasības:

  • Augstākā izglītība ķīmijā vai ķīmijas/materiālzinātņu studiju programmas pēdējā kursa students (priekšroka tiks dota pretendentam ar pabeigtu augstāko izglītību ķīmijā)
  • Zināšanas un prasmes analītiskajā ķīmijā
  • Labas MS Office lietojumprogrammu zināšanas un prasmes
  • Teicamas laika plānošanas iemaņas (sava darba izpilde kopējā darba plāna ietvaros)
  • Labas komunikācijas prasmes un spēja strādāt komandā
  • Labas latviešu valodas zināšanas
  • Precizitāte, patstāvība un atbildības sajūta
  • Pieredze hromatogrāfijā tiks uzskatīta par priekšrocību

Piedāvājam:

  • Interesantu darbu stabilā uzņēmumā
  • Personīgo izaugsmi un profesionālo zināšanu pilnveidošanu
  • Kvalifikācijai un darba rezultātiem atbilstošu atalgojumu (bruto 700.00 EUR mēnesī)
  • Sociālās garantijas
  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika
  • Iespēju strādāt profesionālu kolēģu komandā
  • Darba vieta: Rīga, Maskavas iela 165

Informācija pretendentiem:

  • CV  un motivētu pieteikuma vēstuli sūtīt līdz 18.12.2019. uz  e-pastu personals@lvgmc.lv vai pa pastu: Maskavas iela 165, Rīga, LV – 1019 ar norādi "Analītiķis_hromatogrāfiskā testēšana".
  • Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks izvirzīti personāla atlases otrajai kārtai. (Ja atbildi līdz 20.12.2019. neesat saņēmis – uzskatām, ka atlases pirmo kārtu neesat izturējis.)
  • Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi, datu pārzinis ir VSIA „Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs”, adrese: Maskavas iela 165, Rīga.