Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums RUNDĀLES PILS MUZEJS
Vakance PARKA SPECIĀLISTI (vairākas vakances)
Kontaktinformācija mob.t. 29110954
Kur sūtīt CV rundale@rundale.net ar norādi: “Vakance – parka speciālists”
Aktuāli līdz 2020-02-07
Apraksts

 Galvenie pienākumi:

  • Piedalīties jaunu stādījumu ierīkošanā, augu kolekciju veidošanā un attīstīšanā, esošo kolekciju uzturēšanā, kā arī ikdienas darbos parkā
  • Pētīt, vākt un apkopot materiālus par parku kopšanu un parkiem un dārziem 18. gadsimtā
  • Piedalīties parka inventarizācijas veikšanā

Prasības pretendentiem:

  • Iepriekšējā izglītība agronomijā vai ar to saistītā nozarē (var būt pēdējo kursu students)
  • Interese par vēsturiskajiem dārziem un to veidošanas principiem
  • Vismaz divu svešvalodu zināšanas
  • Labas komunikācijas prasmes, precizitāte un spēja strādāt komandā.
  • Teicamas datorlietošanas prasmes.
  • Elastīga pieeja darba izpildē

Piedāvājam:

  • Dinamisku un atbildīgu darbu Latvijā un Eiropā atpazīstamā  iestādē;
  • Pieredzei atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas

Atalgojums pārbaudes laikā no 750 € pirms nodokļu nomaksas.
Atkarībā no pretendenta iepriekšējās pieredzes un kvalifikācijas atalgojums var tikt pārskatīts jau darbu uzsākot.

Pretendentam jāiesniedz:

  • izglītību apliecinošu dokumentu kopijas;
  • CV, motivācijas vēstule;
  • atsauksmes par līdzšinējo profesionālo darbību.

CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt uz rundale@rundale.net ar norādi: “Vakance – parka speciālists”

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Rundāles pils muzejs.