Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums LLU
Vakance vecākais laborants
Kontaktinformācija 63021946 vai 29179010
Kur sūtīt CV Margarita.Terentjeva@llu.lv vai vmfpvhi@llu.lv
Aktuāli līdz 2020-01-28

Latvijas Lauksaimniecības universitāte (Reģ.Nr.90000041898) piedāvā pilnas slodzes darbu vecākajam laborantam Veterinārmedicīnas fakultātes Pārtikas un vides higiēnas institūtā uz noteiktu laiku

Prasības:

- labas datorprasmes, darba pieredze lietvedībā,
- labas saskarsmes spējas ar cilvēkiem;
- augsta atbildības sajūta un precizitāte;
- laipna, atsaucīga attieksme;

- obligātas valsts valodas zināšanas

- vēlamas angļu valodu zināšanas

Pienākumi:

lekciju un laboratorijas darbu izpildei nepieciešamā inventāra, materiālu sagāde un sagatavošana, struktūrvienības telpu, inventāra, iekārtu, instrumentu un materiālu pārraudzība, pareiza ekspluatācijas studiju procesā uzraudzība. Līdzdalība studentu lekcijās, laboratorijas darbos. Ar studiju procesu saistīto dokumentu atjaunošana, uzraudzīšana.

Piedāvājam:

- darbu dinamiskā un interesantā vidē;

- pilnas slodzes darbu;

- stabilu un regulāru atalgojumu;

- sociālās garantijas.

Darba laiks: darba dienās 8.15 – 16.00

Darba vieta: Pārtikas un vides higiēnas institūts, Kr.Helmaņa iela 8, Jelgavā.

Darbinieka amatam ir noteikta bruto mēnešalga  480 EUR.

Pieteikuma vēstuli un CV (Curriculum Vitae) lūdzam sūtīt līdz 2020. gada 28. janvārim uz e-pastu Margarita.Terentjeva@llu.lv vai vmfpvhi@llu.lv

Tālrunis uzziņām: 63021946 vai 29179010

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Lauksaimniecības universitāte, adrese: Lielā iela 2, Jelgava.