Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums SIA KRONOSPAN Riga
Vakance Kokmateriālu uzmērītājs/-a
Kontaktinformācija https://lv.kronospan-express.com/en
Kur sūtīt CV darbs@kronospan-riga.lv
Aktuāli līdz 2020-03-31

KRONOSPAN  ir pasaulē vadošais kokskaidu plātņu  un atvasināto produktu ražotājs. Kompānijas sastāvā darbojas vairāk nekā 40 uzņēmumi pasaulē. Turpinot attīstīties, mēs vēlamies stiprināt savas pozīcijas tirgū un meklējam uzticamus darbiniekus, kas spēj darīt lietas un uzņemties atbildību. Aicinam mūsu komandai pievienoties kokmateriālu uzmērītāju.

Pienākumi:

  • Kokmaterālu uzmērīšana un kvalitātes noteikšana;
  • Datu apstrāde un ievade uzņēmuma programmās.

Prasības:

  • Augstākā vai vidējā speciālā izglītība (LLU Meža fakultātes vai Ogres meža tehnikuma diploms tiks uzskatīts par priekšrocību);
  • Apliecība darbam ar motorzāģi;
  • Prasme strādāt ar datoru (MS Office);
  • Labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas;
  • Iepriekšējā pieredze līdzīgā amatā.

Piedāvajam:

  • Darbu maiņās;
  • Iespēju iegūt darba pieredzi starptautiskā un mūsdienīgā kokapstrādes uzņēmumā;
  • Mācības kvalifikācijas paaugstināšanai, tajā skaitā apmācību iespējas citās KRONOSPAN grupas ražotnēs;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu (no 1500 - 1600 EUR bruto) un sociālās garantijas;
  • Veselības apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika.

Lūdzam sūtīt pieteikumu un CV un/vai pieteikties mūsu vakanču portālā https://kronospan-candidate.talent-soft.com. Mēs sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju! SIA KRONOSPAN Riga, Reģ. Nr. 40003774690