Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums SIA „RĀMKALNI NORDECO"
Vakance Ražošanas/ kvalitātes vadītājs
Kontaktinformācija 26137244
Kur sūtīt CV ofiss@ramkalni.lv
Aktuāli līdz 2020-09-10
Apraksts

Vakance: ražošanas/ kvalitātes vadītājs.

SIA „RĀMKALNI NORDECO" aicina darbā RAŽOŠANAS/KVALITĀTES VADĪTĀJU.

CV un Pieteikuma vēstuli sūtīt uz e-pastu ofiss@ramkalni.lv vai interesēties pa tālruni: +371 26137244
Iesūtot CV SIA "Rāmkalni Nordeco", Jūs brīvprātīgi piekrītat personas datu apstrādāšanai un uzglabāšanai, darba pieņemšanas nolūkos, saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu 2016/679.

PRASĪBAS:

 Iepriekšēja pieredze pārtikas ražotnē un/vai atbilstoša izglītība pienākumu veikšanai (augstākā izglītība pārtikas tehnoloģijā, pārtikas higiēnā, bioloģijā vai kvalitātes vadībā, vai speciālā augstākā izglība pārtikas ražošanā);

§  Precizitāte un augsta atbildības sajūta;

§  Spēja darboties aktīvā un dinamiskā darba vidē;

§  Labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office, MS Excel);

§  Teicamas latviešu valodas zināšanas, vēlamas angļu un krievu valodas prasmes.

DARBA PIENĀKUMI:

§  Ražošanas procesa plānošana, organizēšana un kontrole;

§  Produkcijas kvalitātes kontrole;

§  Tehniskās dokumentācijas sagatavošana un uzturēšana;

§  Komunikācija ar piegādātājiem;

§  Uzraudzīt uzņēmuma ražošanas procesu un saistīto procedūru atbilstību likumdošanai;

MĒS PIEDĀVĀJAM:

§  Atbildīgu un dinamisku darbu augošā uzņēmumā

§  Apmācību darba vietā, kas nepieciešama darba pienākumu veikšanai

§  Atbilstošus darba apstākļus un atsaucīgu kolēģu atbalstu

§  Atalgojumu no 1400 EUR bruto

ATRAŠANĀS VIETA:

SIA "Rāmkalni Nordeco" ražotne, "Beverīnas", Krustiņi, Inčukalna novads; LV-2141