Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums SIA Skonto Plan Ltd
Vakance Biznesa procesu speciālists
Kontaktinformācija 29447439
Kur sūtīt CV vakance@skontoplan.com
Aktuāli līdz 2021-01-29
Apraksts

SIA Skonto Plan Ltd, reģ.Nr. 40003079615

aicina pievienoties komandai Biznesa procesu speciālistu

PIENĀKUMI

  • Nodrošināt atbalstu biznesa procesu izstrādē un uzturēšanā
  • Asistēt SAP sistēmas integrācijas procesu koordinācijā
  • Aktīvi iesaistīties procesu nodrošināšanā un testēšanā SAP sistēmas ietvaros
  • Projekta datu ievade uzņēmuma sistēmā
  • Informācijas aprites nodrošināšana starp uzņēmuma nodaļām
  • Darbs ar komandu – darbu plānošana, organizācija, kontrole

PRASĪBAS

  • Augstākā izglītība
  • Spēja izstrādāt procesu shēmas un aprakstus
  • Izcilas komunikācijas un pārliecināšanas prasmes
  • Pieredze būvniecības un/vai ražošanas uzņēmumos tiks uzskatīta par priekšrocību
  • Pieredze ar SAP ERP sistēmu tiks uzskatīta par lielu priekšrocību
  • Teicamas iemaņas darbā ar MS Office datorprogrammām
  • Mērķtiecību, prasmi strādāt komandām analītiskās spējas
  • Ļoti labas latviešu un angļu valodas prasmes

PIEDĀVĀJAM

  • Atalgojums atbilstoši kandidāta pieredzei un prasmēm amplitūdā EUR bruto no 1500 līdz 1750 mēnesī
  • Izaugsmes iespējas un izaicinājumus
  • Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu
  • Darbu pie tehniski interesantiem un liela mēroga starptautiskiem projektiem
  • Mūsdienīgu, darba vidi, gardu kafiju

Vairāk par uzņēmumu mūsu mājas lapā: https://www.skontoplan.com/lv/sakums

Nolūkā nodrošināt pretendentu iesniegto personas datu korektu apstrādi, informējam, ka:

Personāla speciālists apstrādās Jūsu iesniegtos personas datus sākotnējā atlases procesa vajadzībām, lai izvērtētu pretendenta iespējamību ieņemt konkrēto amatu, un netiks izpausti, izņemot normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos un apjomā. Jūsu iesniegtie personas dati tiks uzglabāti līdz konkrētā amata konkursa noslēgumam, bet ne ilgāk kā 12 (divpadsmit) mēnešus. Pēc šī termiņa beigām Jūsu iesniegtie personas dati tiks dzēsti vai iznīcināti. Pretendents ir atbildīgs par informācijas un personas datu saturu un apjomu, ko viņš norāda un iesniedz atlases procesā.

Pretendenta veikta personas datu un informācijas iesniegšana uzskatāma par viņa piekrišanas apliecinājumu iesniegto personas datu apstrādei nolūkā, kādā tie iesniegti.