Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums SIA "Field and Forest"
Vakance Agronoms
Kontaktinformācija 29188345
Kur sūtīt CV info@fieldandforest.lv
Aktuāli līdz 2021-04-01

SIA "Field and Forest" ir bioloģiskās lauksaimniecības uzņēmums, kas specializējas ārstniecības augu apstrādē un pārstrādē. Aicinām uzņēmumam pievienoties agronomu.

DARBA VIETA: Izstādes iela 2, Priekuļi,Priekuļu pag., Priekuļu novads, LV-4126.

DARBA PIENĀKUMI

  • Plānot un realizēt agrotehniskos pasākumus;
  • Meklēt jaunas tehnoloģijas lauksaimniecībā un ieviest tās praksē;
  • Pieteikt laukus EPS Lauku atbalsta dienestā.

PRASĪBAS KANDIDĀTAM

  • Pārzināt agrotehnikas procesus;
  • Izglītība – augstākā vai vidējā profesionālā;
  • Labas prasmes darbā ar datoru;
  • Augu aizsardzības līdzekļu iegādes un lietošanas apliecība;
  • Atbildības sajūta, precizitāte, komunikabilitāte;
  • Latviešu un angļu valodu zināšanas;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība (BE kategorija tiks uzskatīta par priekšrocību).

MĒS PIEDĀVĀJAM:

  • Darbu stabilā, augošā uzņēmumā un vadības atbalstu darba procesā;
  • Teicamus darba apstākļus;
  • Elastīgu darba grafiku, ko var apvienot ar mācībām;
  • Veselības apdrošināšanu;
  • Stabilu un konkurētspējīgu atalgojumu;
  • Uz rezultātiem balstītu prēmiju sistēmu;
  • Darba atalgojums no 1200-1800 € pirms nodokļu nomaksas.

Vairāk par uzņēmumu: www.fieldandforest.lv

Lūdzam CV un pieteikuma vēstuli sūtīt uz e-pastu info@fieldandforest.lv līdz 2021.gada 1.aprīlim. Jautājumu gadījumā zvanīt +371 29188345 (Ivars).

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir SIA "Field and Forest", kontaktinformācija 29188345.