Uzņēmuma nosaukums VSIA "Latvijas, Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs"
Vakance Vadošais speciālists
Kontaktinformācija personals@lvgmc.lv
Kur sūtīt CV personals@lvgmc.lv
Aktuāli līdz 2021-02-28

VSIA „Latvijas, Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs” (reģistrācijas Nr. 50103237791, www.lvgmc.lv) aicina pievienoties savam kolektīvam

VADOŠO SPECIĀLISTU

Hidroģeoloģijas nodaļā

uz nenoteiktu laiku

Galvenie pienākumi:

  • Sadarboties ar vietējiem un ārzemju speciālistiem starptautisku projektu sagatavošanā un īstenošanā pazemes ūdeņu jomā
  • Piedalīties LVĢMC funkciju nodrošināšanā jautājumos par pazemes ūdeņu resursiem, kvalitāti un aizsardzību atbilstoši ES un LR normatīvo aktu, starptautisko konvenciju, EK direktīvu un vadlīniju prasībām
  • Veikt hidroģeoloģiskās informācijas apkopošanu, analīzi un interpretāciju, kā arī sagatavošanu pēc pieprasījuma (Valsts ģeoloģijas fonda materiāli, klientu pieprasījumi u.c.)
  • Izvērtēt pārskatus par hidroģeoloģisko izpēti un pazemes ūdeņu krājumu aprēķinu, atbilstoši normatīvo aktu prasībām
  • Sagatavot datus ievadīšanai un veikt datu ievadi datu bāzēs
  • Komunikācija ar klientiem un sadarbības partneriem

Prasības:

  • Augstākā izglītība vai studijas (vismaz 3.kurss) dabas zinātnēs vai inženierzinātnēs
  • Teicamas latviešu un labas angļu valodas zināšanas, krievu valodas pamatzināšanas (specifiska ģeoloģiskā literatūra)
  • Labas MS Office lietojumprogrammu zināšanas
  • Prasme strādāt ar ģeotelpisko datu apstrādes programmām ESRI ArcGIS, QGIS u.c.
  • Iepriekšēja pieredze darbā ar vides un zemes dzīļu informācijas sagatavošanu un ģeotelpisko datu apstrādi, kā arī pieredze vides jomas projektu sagatavošanā un īstenošanā  tiks uzskatīta par priekšrocību
  • Prasme strādāt ar liela apjoma informāciju un izpildīt uzdevumus noteiktajos termiņos atbilstoši prasībām
  • Spēja pieņemt lēmumus un patstāvīgi apgūt jaunas prasmes
  • Spēja un vēlēšanās strādāt komandā, uzņemties iniciatīvu un atbildību

Piedāvājam:

  • Interesantu un dinamisku pilnas slodzes darbu perspektīvā un stabilā uzņēmumā
  • Stabilu atalgojumu (bruto no EUR 900.00 līdz 1200.00 mēnesī, atbilstoši profesionālajai pieredzei) un sociālās garantijas
  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika
  • Labiekārtotu darba vidi (darba vieta Maskavas ielā 165, Rīgā)
  • Profesionālās pilnveidošanās iespējas un personīgo izaugsmi

Informācija pretendentiem:

  • CV  un motivētu pieteikuma vēstuli sūtīt līdz 28.02.2021. uz  e-pastu personals@lvgmc.lv ar norādi "Vadošais speciālists"
  • Pateicamies par atsaucību katram interesentam, bet informējam, ka sazināsimies (līdz 03.03.2021.) ar pretendentiem, kuri tiks izvirzīti uz nākamo atlases kārtu.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi, datu pārzinis ir VSIA „Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs”, adrese: Maskavas iela 165, Rīga. Piesakoties vakancei, pretendents piekrīt savu personas datu izmantošanai personāla atlasē.