Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums SIA Latsketch
Vakance Pārdošanas speciālists/-e
Kontaktinformācija 29919874 (Inga)
Kur sūtīt CV latsketch@gmail.com
Aktuāli līdz 2021-03-31

SIA Latsketch ir neliels kokapstrādes uzņēmums Rojas novada Kaltenē, kas klientiem piedāvā augstākās kvalitātes interjera un eksterjera masīvkoka apdares materiālus ar klasisku un līklīniju dizainu. Uzņēmums turpina attīstīties un piedāvā prakses vietu mērķtiecīgam/-ai PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTAM/ -EI

Galvenie pienākumi:

  • Sadarbības partneru piesaiste, izsūtot komerciāla rakstura ē-pastus un veicot “aukstos zvanus”;
  • Ārvalstu sadarbības partneru piesaiste, izmantojot dažādas tiešsaistes platformas;
  • Sadarbības veicināšana ar esošiem un potenciāliem klientiem;

Prasības pretendentiem:

  • Latviešu valodas un vismaz vienas svešvalodas zināšanas;
  • Patstāvīgums, mērķtiecīgums un spēja strādāt komandā;
  • Teicamas komunikācijas iemaņas;
  • Vēlme mācīties un attīstīties;

Mēs piedāvājam:

  • Nepieciešamo apmācību darba pienākumu veikšanai;
  • Iespēju praksi apvienot ar pamatdarbu;
  • Darba pienākumus veikt attālināti;
  • Veiksmīgas sadarbības gadījumā ir iespēja saņemt darba piedāvājumu;

Pretendenta veikta personas datu un informācijas iesniegšana uzskatāma par viņa piekrišanas apliecinājumu iesniegto personas datu apstrādei nolūkā, kādā tie iesniegti.