Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums AS Hanzas Maiznīcas
Vakance Ražošanas maņas vadītājs/-a
Kontaktinformācija 27260515
Kur sūtīt CV https://emp.jobylon.com/jobs/66888-as-hanzas-maiznicas-razosanas-mainas-vaditajs-a/
Aktuāli līdz 2021-03-15

Aicinām pievienoties mūsu kolektīvam Ražošanas maiņas vadītāju!

Darba apraksts:

  • Organizēt, vadīt ražošanas procesu un darbinieku darbu
  • Veikt izejvielu uzskaiti
  • Organizēt iekārtu pilnu noslogojumu un nepārtrauktu darbu
  • Nodrošināt pasūtījumu kvantitatīvu un kvalitatīvu izpildi
  • Veikt darbinieku instruktāžu un apmācību
  • Pildīt ražošans plānošanu, ražošanas plānotāja prombūtnes laikā
  • Plānot ražošanas darbinieku darba grafikus un darba laika uzskaiti
  • Piedalīties kvalitātes, pārtikas, darba drošības un darba drošības sistēmas izveidē

Prasmes un prasības:

  • Vēlama pieredze pārtikas ražošanas uzņēmumā
  • Spēja patstāvīgi un mērķtiecīgi organizēt savu darbu
  • Augsta atbildības sajūta, precizitāte, analītiskā domāšana, iniciatīva
  • Teicamas komunikācijas un prezentēšanas prasmes
  • Teicamas latviešu, labas krievu valodas zināšanas
  • Ļoti labas MS Excel, MS Word un MS PowerPoint prasmes
  • Dienas un nakts maiņas pēc grafika

Piedāvājam:

  • Iespēju realizēt sevi starptautiskā uzņēmumā
  • Konkurētspējīgu atalgojumu no 6,20 līdz 6,80 EUR/h
  • Apmaksātu autostāvvietu
  • Veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika)
  • Profesionālas apmācības
  • Un daudz ko citu

Lai uzzinātu vairāk un pieteiktos vakancei, spied ŠEIT.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs glabāsim jūsu informāciju, gadījumam, ja uzradīsies kāda cita vakance, kas jūs varētu interesēt. Mēs apstrādājam jūsu datus tikai atlases procesa nolūkos: visa informācija, ko mēs apkopojam saistībā ar jūsu pieteikumu, tiks apstrādāta saskaņā ar mūsu grupas privātuma politiku un GDPR atbilstību.