Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums AMAZONE SIA
Vakance Servisa inženieris
Kontaktinformācija 25623635
Kur sūtīt CV einars@amazone.lv
Aktuāli līdz 2021-07-31
Apraksts

Meklējam
SERVISA INŽENIERI
Zemgales reģionā!

AMATA PIENĀKUMI
• Jaunu iekārtu palaišana darbā
• Iekārtu apkalpošana un remonts
• Klientu konsultēšana tehniskajos jautājumos
• Darbs ar dokumentāciju
• Demo tehnikas demonstrācijas
PRASĪBAS KANDIDĀTIEM
• Tehniskā izglītība (vismaz speciālā)
• Spēj strādāt ar tehnisko dokumentāciju
• Traktortehnikas vadīšanas apliecība
• Labas latviešu, angļu valodu prasmes
• Augsta atbildības sajūta, spēja plānot savu darba laiku un uzdevumus
• B kategorijas autovadītāja apliecība
PIEDĀVĀJAM
• Darbu stabilā un vadošā uzņēmumā ar atpazīstamiem zīmoliem
• Profesionālu komandas atbalstu un izaugsmes iespējas
• Sociālās garantijas un darbam nepieciešamos līdzekļus
• Pamata atalgojumu no 1200,00 EUR un bonusus no rezultātiem

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Amazone SIA.