Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums LLU
Vakance personāla daļas vadītājs
Kontaktinformācija 63005697
Kur sūtīt CV personalda@llu.lv
Aktuāli līdz 2021-07-28

Latvijas Lauksaimniecības universitāte (Reģ.Nr.90000041898) piedāvā darbu Personāla daļas vadītājam/ai uz nenoteiktu laiku

Prasības pretendentam:

  • augstākā izglītība personāla vadībā un/vai tiesību zinātnēs;
  • vismaz 1 gadu darba pieredze personāla vadības jomā;
  • labas datorprasmes ar standarta biroja programmatūru un informācijas sistēmām;
  • labas komunikācijas prasmes, augsta atbildības sajūta un precizitāte pienākumu izpildē;
  • prasme strādāt paaugstinātas intensitātes apstākļos.

Galvenie pienākumi:

  • izstrādā personāla stratēģiju un politiku, vada tās ieviešanu saskaņā ar LLU stratēģijā noteiktajiem uzdevumiem;
  • amata pienākumu veikšanas jomā pārzināt Latvijas Republikas likumus un citus normatīvos aktus un sekot to izmaiņām;
  • nodrošina LLU iekšējo normatīvo aktu un dažādu darba attiecību reglamentējošo dokumentu izstrādi personāla jautājumos;
  • veic struktūrvienību vadītāju atbalsta funkciju darba tiesību normatīvo aktu ievērošanai un LLU IS pielietošanā personāla jautājumu risināšanai;
  • atbild par darbinieku rīkojumu reģistru LLU IS;
  • uztur informāciju par vakantajām vietām LLU;
  • konsultē struktūrvienību vadītājus par darbinieku atlasi un attīstību saistītos jautājumos;
  • nodrošina darba piedāvājumu ievietošanu LLU portālā u.c. masu medijos;
  • atbild par akadēmisko un administratīvo amatu konkursu norisi;
  • pārzina un koordinē personāla lietvedības jautājumus.

Piedāvājam:

  • pilnu darba slodzi;
  • sociālās garantijas;
  • stabilu atalgojumu;
  • labus darba apstākļus.

Darba vieta: Latvijas Lauksaimniecības universitāte, Lielā iela 2, Jelgava.

Darbinieka amatam ir noteikta bruto mēnešalga no 1189 EUR.

Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu CV (Curriculum Vitae), izglītību apliecinoša dokumenta kopiju un citus kvalifikāciju apliecinošus dokumentus lūdzam sūtīt līdz 2021. gada 28. jūlijam uz e-pastu personaldala@llu.lv vai iesniegt Personāldaļā, Jelgavā,  Lielā ielā 2.

Tiks izskatīti to pretendentu pieteikumi, kuri ir iesnieguši visus norādītos dokumentus. Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks izvirzīti personāla atlases otrajai kārtai.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Lauksaimniecības universitāte, adrese: Lielā iela 2, Jelgava.