Pārlekt uz galveno saturu

Jaunos doktorus un maģistrus aicina pieteikties ALTUM balvas konkursam

Attēla autors: No LLU arhīva

Līdz 15. novembrim jaunie zinātnieki, kuri veikuši lauku attīstības zinātniskos pētījumus, aicināti pieteikties Attīstības finanšu institūcijas ALTUM balvas konkursā. Tā izveidota, lai veicinātu lauku attīstības projektu kreditēšanu, atbalstītu Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) studējošo iesaistīšanu zinātniskos pētījumos un novērtētu to ieguldījumu lauku attīstībā, kā arī veicinātu zinātnes un prakses sadarbību.

Balva tiek piešķirta par ieguldījumu lauku attīstības zinātniskajos pētījumos un pētījumiem, kas veicina lauku attīstību, to modernizāciju, uzņēmējdarbību, efektīvu finanšu līdzekļu izmantošanu.

Balva tiek piešķirta divas reizes gadā jaunajam doktoram vai maģistrantam, kuri konkursa pieteikuma iesniegšanas brīdī nav vecāki par 35 (trīsdesmit pieciem) gadiem un, kuru pētījums sekmē uzņēmējdarbības idejas īstenošanu, sniedz ieguldījumu Latvijas lauku attīstības zinātniskajos pētījumos, kas veicina lauku attīstību, to modernizāciju, uzņēmējdarbību laukos, kā arī ir zinātniskās publikācijas vispāratzītos zinātniskos izdevumos (t.sk. indeksētas Scopus un Web of Science datubāzēs).

Balvas vērtība ir 400 (četri simti) eiro, kas var būt arī sadalīta pēc komisijas ieteikuma vairākiem pretendentiem. Balvas summu veido Attīstības finanšu institūcijas ALTUM mērķziedojums.

Balvas pretendentiem līdz 2019. gada 15. novembrim jāiesniedz pieteikums LLU Zinātnes un projektu attīstības centrā, 189. telpā, Lielā ielā 2, Jelgavā, LV-3001, tālrunis 63005685.

Konkursa nolikums

Pievienots 14/10/2019