Pārlekt uz galveno saturu

Atvērto durvju diena

Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte - LBTU (iepriekš Latvijas Lauksaimniecības universitāte - LLU) ik gadu ver durvis studētgribētājiem, atvērtas, lai ikvienu interesentu iepazīstinātu ar universitāti, studiju piedāvājumu, ārpusstudiju aktivitātēm, kā arī citu noderīgu informāciju. 

2023. gadā festivāls norisināsies 13. maijā

Interesentiem ir iespēja piedalīties informatīvajās lekcijās par studiju procesu, apmeklēt fakultātes un studentu viesnīcām. Atvērto durvju dienā ir iespēja satikt studentus, mācībspēkus un absolventus, lai uzzināt vairāk par uzņemšanas nosacījumiem un studentu dzīvi Jelgavā. 

2022. gada maijā norisinājās festivāls "Sajūti LLU", kurā pēc ilgāka pārtraukuma bija unikāla iespēja viesoties Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātē, izzināt un sajust studentu galvaspilsētas piedāvātās iespējas un piedalīties virknē izzinošu un izklaidējošu aktivitāšu. Desmit stundu garumā LBTU atvēra savas durvis gan studētgribētājiem, kuri plāno savu profesionālo karjeru. Paralēli aktivitātēm Jelgavas pils pagalmā atvērtas apmeklētājiem bija arī visas astoņas LBTU fakultātes.

Spilgtākie mirkļi no aizvadītā festivāla "Sajūti LLU"