Pārlekt uz galveno saturu

Atvērto durvju diena

Trīs reizes gadā – rudenī, pavasarī un vasarā – LLU durvis ir plaši atvērtas, lai ikvienu interesentu iepazīstinātu ar plašo studiju piedāvājumu. Interesenti ir gaidīti uz informatīvajām lekcijām, lai ielūkotos studiju programmu piedāvājumā, dotos ekskursijās pa fakultātēm un studentu viesnīcām. Atvērto durvju dienā ir iespēja satikt studentus, mācībspēkus un absolventus un uzzināt vairāk par uzņemšanas nosacījumiem un studentu dzīvi Jelgavā. 

2021. gada vasarā LLU Atvērto durvju dienas tika aizvadītas kopā ar Emīlu Balceri, kurš devās iepazīt mūsu universitātes fakultātes – Ekonomikas un sabiedrības attīstības, Lauksaimniecības, Meža, Veterinārmedicīnas, Tehniskās, Pārtikas tehnoloģijas, Vides un būvzinātņu un Informācijas tehnoloģiju fakultātes. Pasākuma laikā bija iespēja ieskatīties, kas notiek aiz fakultāšu durvīm un uzzināt, ko studenti darba ikdienā. Ja neizdevās pievienoties pasākumam, tad Atvērto durvju dienu tiešsaistes ieraksti pieejami LLU mājaslapā un Youtube kontā. 

Tāpat arī aizvadītajā gadā tika organizētas tiešsaistes LLU Atvērto durvju dienas, kurās bija iespēja doties īsās virtuālajās video tūrēs pa fakultātēm un tiešsaistē satikt fakultāšu dekānus, mācībspēkus, studentus un absolventus. Tiešraižu ieraksti pieejami mūsu universitātes Youtube kontā

Atver pasauli ar LLU!