Pārlekt uz galveno saturu

Atvērto durvju diena

Trīs reizes gadā – rudenī, pavasarī un vasarā – LLU durvis ir plaši atvērtas, lai ikvienu interesentu iepazīstinātu ar plašo studiju piedāvājumu. Interesenti ir gaidīti uz informatīvajām lekcijām, lai ielūkotos studiju programmu piedāvājumā, dotos ekskursijās pa fakultātēm un dienesta viesnīcām. Atvērto durvju dienā ir iespēja satikt studentus, mācībspēkus un absolventus un uzzināt vairāk par uzņemšanas nosacījumiem un studentu dzīvi Jelgavā. Tikšanās vieta nemainīga un unikāla –  LLU galvenā mītne, lielākā baroka pils Baltijas valstīs – Jelgavas pils!

2020. gada pavasarī LLU Atvērto durvju dienas norisinājās tiešsaistē, kā laikā ikvienam interesentam bija iespēja satikties virtuāli ar studentiem un mācībspēkiem, kā arī uzdot sev interesējošos jautājumus. Tāpat bija iespēja doties īsā virtuālās video tūrēs, lai iepazītos ar LLU fakultātēm. Tiešraižu video ieraksti apskatāmi zemāk.

Informācija par 2021. gada Atvērto durvju dienu vēl tiek gatavota un izziņosim par to vēlāk, bet kamēr vēl nevaram tikties klātienē, aicinām ar fakultātēm un studiju programmām iepazīties virtuāli, skatoties aizvadītā gada tiešraižu video, kas tepat pieejami, un skatīties video no tiešsaistes Karjeras dienām 2021. gada februārī. Mēs par drošību!

LLU – vieta, kur top veiksmīgas karjeras!

LLU Atvērto durvju dienu 2020 tiešraižu video

PTF

 

ITF

 

ESAF

 

LF

 

TF

 

vbf

 

Mf

 

VMF