Pārlekt uz galveno saturu

Bulduru Dārzkopības vidusskola

Bulduru Dārzkopības vidusskola kopš 2017. gada 15. janvāra ir Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes - LBTU (iepriekš Latvijas Lauksaimniecības universitāte - LLU) kapitālsabiedrība, kas vidusskolas audzēkņiem sniedz priekšrocības tālākām studijām izvēlētajā profesijā, kurā pirmās iemaņas jau gūtas Bulduros. Skolu mācību programmas ir saskaņotas un veidotas pēctecīgi, tāpēc, izvēloties mācības Bulduros, audzēkņi izvēlas mērķtiecīgu izglītību.

Bulduru Dārzkopības vidusskola atrodas senās Bilderliņu kroņa muižas teritorijā Lielupes krastā, netālu no jūras. Kopš 1910. gada šajā vietā izglītojas topošie dārzkopības un kokkopības nozares speciālisti. Mūsdienās līdzvērtīgi notiek arī jauno speciālistu sagatavošana tūrisma, viesmīlības un ēdināšanas nozarēs. Taču Bulduru Dārzkopības vidusskola nav tikai izglītības iestāde, bet vienlaikus tā ir arī uzņēmums, kur tiek īstenotas dažādas inovatīvas uzņēmējdarbības idejas. Jauniešiem ir iespēja būt līdzās jaunāko tehnoloģiju ieviešanai, gūt unikālu pieredzi un kļūt par pieprasītiem speciālistiem vai drosmīgiem jauniem uzņēmējiem.

Bulduru Dārzkopības vidusskolā ir iespēja iestāties gan pēc pamatskolas, gan pēc vidusskolas absolvēšanas. Ar mācību programmām pēc vidusskolas beigšanas iespējams iepazīties vidusskolas mājaslapā.

Pamatskolu beidzējiem Bulduru Dārzkopības vidusskola piedāvā iegūt izglītību dažādās programmās – dārzkopība, augkopība, dārzu un parku kopšana, būvniecība, ēdināšanas un viesnīcu pakalpojumi. Ar mācību programmām pēc pamatskolas beigšanas iespējams iepazīties vidusskolas mājaslapā.

Savukārt vidusskolu beidzējiem ir iespēja iegūt izglītību šādās programmās – dārzkopība, būvniecība (apzaļumošanas darbi), dārzu un parku kopšana, floristikas un viesnīcu pakalpojumi.

Tāpat Bulduru Dārzkopības vidusskolā tiek īstenotas dažāda rakstura apmācības pieaugušajiem – kursi, meistarklases un dažāda veida profesionālās pilnveides programmas.

Aktuālā informācija par uzņemšanas norisi Bulduru Dārzkopības vidusskolā pieejama mājaslapā, izmantojot šo saiti.