Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums SIA OPG
Vakance Projektu vadītāja asistents
Kontaktinformācija 27339995
Kur sūtīt CV darbs@opg.lv
Aktuāli līdz 2019-01-31

Celtniecības uzņēmums SIA OPG (www.opg.lv) kopš dibināšanas 2011. gadā esam izauguši 75 cilvēku lielā komandā. Specializējamies ģipškartona starpsienu uzstādīšanā un saliekamo dzelzsbetona konstrukciju montāžā. Nepārtraukti atvieglojam darba procesu ar elektroniskās vides palīdzību.

Aicinam savai komandai pievienoties:

PROJEKTU VADĪTĀJA ASISTENTU /projektiem Zviedrijā/

Pamatpienākumi:

  • Asistēšana projektu vadītājam būvobjektu vadīšanā un plānošanā
  • Izpildīto darbu kvalitātes kontrole
  • Atskaišu un būvniecības dokumentācijas sagatavošana
  • Sadarbība ar pasūtītājiem (angļu valodā)

Prasības:

  • Spēja profesionāli un patstāvīgi veikt darba pienākumus
  • Iepriekšēja darba pieredze projektu vadītāja asistenta amatā, vēlams būvkonstrukciju montāžas darbu vadīšanā
  • Labas angļu valodas zināšanas, (vēlamas zviedru valodas zinašanas)
  • Spēja ātri reaģēt uz notiekošo un risināt problēmsituācijas
  • Komunikabilitāte un precizitāte, augsta atbildības sajūta

Piedāvājam:

  • Interesantu un atbildīgu darbu ar starptautiskiem būvprojektiem
  • Atalgojumu virs vidējā tirgus līmeņa (sākot no 1000 EUR bruto)
  • Dažādus labumus patīkamākai un ērtākai darba pienākumu veikšanai
  • Brīvu darba grafiku
  • Sorta kluba apmeklējuma izmaksu segšanu (pēc pārbaudes laika – 3 mēnešiem)