Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums LLU
Vakance apkopējs
Kontaktinformācija 29782997
Kur sūtīt CV astrida.domkina@llu.lv
Aktuāli līdz 2019-01-30

Latvijas Lauksaimniecības universitāte (Reģ.Nr.90000041898) aicina darbā pilnas slodzes apkopēju uz nenoteiktu laiku.

Pienākumi:

  • Uzkopt un uzturēt kārtībā pārziņā esošās telpas;
  • veikt vienkāršus un standartizētus darba uzdevumus.

Prasības:

  • Pamatizglītība.

Piedāvājam:

  • Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas.

Darba vieta: Jelgava, Akadēmijas iela 11

Pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt līdz 2019.gada 30.janvārim uz e-pastu astrida.domkina@llu.lv vai iesniegt Personāldaļā, Jelgavā,  Lielā ielā 2.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu atlases norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Lauksaimniecības universitāte, adrese: Lielā iela 2, Jelgava.