Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums Centrālā statistikas pārvalde
Vakance Vecākais/-ā referents/-e
Kontaktinformācija 67366792
Kur sūtīt CV personals@csb.gov.lv
Aktuāli līdz 2019-01-30

Piedāvājam darbu valsts pārvaldes iestādē, kas atbild par valstī nozīmīgāko sociālo, ekonomisko un demogrāfisko rādītāju aprēķināšanu. Ja esat gatavs/-a jauniem izaicinājumiem un vēlaties augt profesionāli, aktīvi piedalīties statistikas procesu pilnveidošanā, lai modernizētu statistikas datu apkopošanas sistēmu, kas ir saskaņota gan no statistikas sagatavošanas metodoloģijas, gan informācijas tehnoloģiju viedokļa, aicinām pievienoties Centrālās statistikas pārvaldes (reģistrācijas Nr.90000069830) kolektīvam!

Piedāvātais amats

Sociālās statistikas departamenta Darba samaksas statistikas daļas vecākais referents

(ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku)

Mēs piedāvājam:

  • mēnešalgu pirms nodokļu nomaksas no 835 līdz 1050 eiro (atalgojums atkarīgs no kategorijas, kuru nosaka, ņemot vērā pretendenta profesionālo darba pieredzi attiecīgajā jomā, kas iegūta pēdējo piecu gadu laikā);
  • interesantu un atbildīgu darbu valsts pārvaldē;
  • motivējošu atlīdzības sistēmu atbilstoši darba rezultātiem;
  • izglītības iespējas profesionālai pilnveidei;
  • sociālās garantijas, tai skaitā veselības apdrošināšanu;
  • atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu, labus darba apstākļus, elastīgu darba laiku;
  • darba vietu Rīgas centrā.

Pamatpienākumi:

  • veikt administratīvo datu kvalitātes kontroli un apstrādi atbilstoši noteiktajai metodoloģijai un daļas atbildībā esošo rādītāju iegūšanas kvalitātes kritērijiem;
  • veikt administratīvo datu kvalitātes kontroles un apstrādes metodoloģijas izstrādi un aktualizēšanu;
  • piedalīties statistisko datu iegūšanas alternatīvo metožu izstrādē, izmantojot administratīvos un kombinētos datu avotus;
  • izmantot Sociālās statistikas datu noliktavā iekļautos administratīvos datus un tās funkcionalitātes iespējas daļas kompetencē esošo datu apstrādē;
  • izmantojot administratīvos datus, veidot kopsavilkumu statistiskās tabulas saskaņā ar Oficiālās statistikas  programmu, darba plānu un datu lietotāju pieprasījumiem;
  • iepazīties ar citu valstu pieredzi un starptautisko metodoloģiju statistikas datu apstrādes jomā;
  • piedalīties statistisko publikāciju un preses ziņojumu sagatavošanā, sagatavojot nepieciešamo kopsavilkumu informāciju;
  • piedalīties starptautisko projektu izpildē daļas kompetencē esošajās jomās.

Prasības pretendentam:

  • atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām;
  • akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība ekonomikā, statistikā, matemātikā vai līdzīgā jomā;
  • pieredze darbā ar datu apstrādi un analīzi;
  • pieredze darbā ar datu bāzēm (MS Access, MS SQL vai līdzīgām);
  • prasme profesionālā līmenī strādāt ar datoru (MS Windows, MS Excel, MS Word,);
  • labas angļu valodas zināšanas;
  • vēlamas pamatzināšanas grāmatvedībā;
  • precizitāte un labas analītiskās prasmes;
  • labas komunikācijas un sadarbības prasmes.

Pieteikuma dokumentus - izvērstu motivācijas vēstuli un Curriculum Vitae, kas apliecina pretendenta iepriekšējo darba pieredzi, iegūtās zināšanas un prasmes, Apliecinājumu par atbilstību Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām (veidlapa ir pieejama elektroniskā veidā CSP mājaslapas www.csb.gov.lv sadaļā “Par mums/Darba piedāvājumi”), iesniegt elektroniski uz e-pastu personals@csb.gov.lv, vai personīgi CSP Personāla daļā Rīgā, Lāčplēša ielā 1, vai nosūtīt pa pastu (LV-1301) līdz 2019. gada 30. janvārim. Papildus informāciju par piedāvāto amatu atradīsiet CSP interneta vietnē https://www.csb.gov.lv/lv/Par-mums/Darba-piedavajumi. Konsultācijas pa tālruni 67332792.

Visa Jūsu iesniegtā informācija (t.sk. personas dati) tiks izmantota tikai Jūsu kandidatūras izvērtēšanai norādītajam amatam.

Sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz konkursa otro kārtu.