Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums Centrālā statistikas pārvalde
Vakance Vecākais/-ā referents/-e
Kontaktinformācija 67366792
Kur sūtīt CV personals@csb.gov.lv
Aktuāli līdz 2019-02-02

Piedāvājam darbu valsts pārvaldes iestādē, kas atbild par valstī nozīmīgāko sociālo, ekonomisko un demogrāfisko rādītāju aprēķināšanu. Ja esat gatavs/-a jauniem izaicinājumiem un vēlaties augt profesionāli, aktīvi piedalīties statistikas procesu pilnveidošanā, lai modernizētu statistikas datu apkopošanas sistēmu, kas ir saskaņota gan no statistikas sagatavošanas metodoloģijas, gan informācijas tehnoloģiju viedokļa, aicinām pievienoties Centrālās statistikas pārvaldes (reģistrācijas Nr.90000069830) kolektīvam!

Piedāvātais amats

Lauksaimniecības un vides statistikas departamenta Lauksaimniecības statistikas daļas

vecākais referents (ierēdņa amats uz noteiktu laiku)

Mēs piedāvājam:

  • mēnešalgu pirms nodokļu nomaksas no 800 līdz 900 eiro (atkarībā no kategorijas, kuru nosaka, ņemot vērā pretendenta profesionālo pieredzi attiecīgajā jomā, kas iegūta pēdējo piecu gadu laikā);
  • interesantu un atbildīgu darbu valsts pārvaldē;
  • profesionālo izaugsmi vienā no lielākajām valsts iestādēm;
  • motivējošu atlīdzības sistēmu atbilstoši darba rezultātiem;
  • sociālās garantijas, tai skaitā veselības apdrošināšanu;
  • atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu, labus darba apstākļus, elastīgu darba laiku;
  • darba vietu Rīgas centrā.

Pamatpienākumi:

  • veikt starptautiskajai metodoloģijai atbilstošas lauksaimniecības statistiskās informācijas sistēmas izveidi un uzturēšanu;
  • nodrošināt savlaicīgas un ticamas statistiskās informācijas par augkopību un agro-vidi apkopošanu, analīzi un izplatīšanu;
  • pilnveidot statistikas datu ieguves un aprēķinu metodoloģiju;
  • sagatavot lauksaimniecības statistisko informāciju Pārvaldes publikācijām un datubāzei, pilnveidot tabulu maketus;
  • nodrošināt statistikas datu pieprasījumu izpildi savas kompetences ietvaros;
  • sniegt konsultācijas respondentiem un datu lietotājiem lauksaimniecības statistikas jautājumos;
  • organizēt sadarbību ar citām vietējām institūcijām lauksaimniecības statistikas jomā;
  • Iesaistīties starptautisko projektu realizācijā lauksaimniecības statistikas jomā.

Prasības pretendentam:

  • atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām;
  • akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība ekonomikā vai lauksaimniecības jomā;
  • praktiskā pieredze datu apstrādē un  analīzē;
  • pamatzināšanas par Eiropas Savienības pamatnostādnēm un tās statistikas sistēmu;
  • prasme strādāt ar MS Office  (Word, Excel, Powerpoint);
  • labas angļu valodas zināšanas;
  • precizitāte, labas sadarbības un komunikācijas prasmes.

Pieteikuma dokumentus - izvērstu motivācijas vēstuli un Curriculum Vitae, kas apliecina pretendenta iepriekšējo darba pieredzi, iegūtās zināšanas un prasmes, kā arī Apliecinājumu par atbilstību Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām (veidlapa ir pieejama elektroniskā veidā CSP mājaslapas www.csb.gov.lv sadaļā Darba piedāvājumi) iesniegt elektroniski uz e-pastu personals@csb.gov.lv vai personīgi CSP Personāla daļā Rīgā, Lāčplēša ielā 1, vai nosūtot pa pastu (LV-1301) vai piesakoties elektroniskā veidā CSP interneta vietnē https://www.csb.gov.lv/lv/Par-mums/Darba-piedavajumi līdz 2019. gada 2. februārim.  Konsultācijas pa tālruni 67332792.

Visa Jūsu iesniegtā informācija (t.sk. personas dati) tiks izmantota tikai Jūsu kandidatūras izvērtēšanai norādītajam amatam.

Sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz konkursa otro kārtu.