Atpakaļ pie saraksta

Prakses piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums Latvijas Jauno Zemnieku klubs
Vakance Pasākumu organizators
Kontaktinformācija 26619432
Kur sūtīt CV jzk@jzk.lv
Aktuāli līdz 2019-05-15

Biedrība “Latvijas Jauno zemnieku klubs” jau septiņus gadus ir organizējuši trīs dienu iedvesmojošu jauniešu izaugsmes forumu Solis! Forumā programmā ir lekcijas, diskusijas, pieredzes apmaiņas vizīte un grupas saliedēšanās aktivitātes!
Meklējam studentu, kurš vēlas uzņemties galvenā organizatora pienākumus un iegūt lielisku pasākuma organizēšanas pieredzi.

Prasības:
- Augsta atbildības sajūta,
- Prasme lietas novest līdz galam (plānošana, organizēšana),
- Vēlme radoši izpausties,
- Prasme strādāt komandā.

Pienākumi:
- Sponsoru un ziedojumu piesaiste un pasākuma budžeta plānošana;
- Pasākuma programmas sastādīšana;
- Organizatorisko lietu kārtošana (transports, ēdināšana, nakšņošana, komunikācija, grafiskais dizains u.c.)
- Sadarbība ar organizatoru komandu, uzdevumu deleģēšana,
- Publicitātes nodrošināšana, preses relīžu sagatavošana.
- Dalība forumā visas trīs dienas.

Piedāvājam:
- Mentoru (atbalstu) pasākuma organizēšanā,
- Samaksa: 200 EUR/ mēnesī (bruto), termiņš: 4 mēneši no augusta līdz novembrim;
- Transporta izdevumu apmaksu,
- Prakses apliecinājumu, rekomendāciju.

Ar studentu tiks slēgts līgums!