Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums Centrālā statistikas pārvalde
Vakance Interviju organizācijas daļas intervētājs
Kontaktinformācija 67366912
Kur sūtīt CV personals@csb.gov.lv
Aktuāli līdz 2019-05-19

Piedāvājam darbu valsts pārvaldes iestādē, kas atbild par valstī nozīmīgāko sociālo, ekonomisko un demogrāfisko rādītāju aprēķināšanu. Ja esat gatavs/-a jauniem izaicinājumiem un vēlaties augt profesionāli, aktīvi piedalīties statistikas procesu pilnveidošanā, lai modernizētu statistikas datu apkopošanas sistēmu, kas ir saskaņota gan no statistikas sagatavošanas metodoloģijas, gan informācijas tehnoloģiju viedokļa, aicinām pievienoties Centrālās statistikas pārvaldes (reģistrācijas Nr.90000069830) kolektīvam!

Piedāvātais amats

Statistikas datu apstrādes departaments, Interviju organizācijas daļas intervētājs (darbinieka amats uz nenoteiktu laiku)

Mēs piedāvājam:

  • mēnešalgu pirms nodokļu nomaksas no 430 līdz 700 eiro (atalgojums atkarīgs no padarītā darba apjoma (gabaldarbs));
  • iespēju plānot savu darba laiku, apvienojot to ar pamatdarbu vai mācībām;
  • iespēju iegūt darba pieredzi un bagātināt komunikācijas prasmes;
  • darba izpildei nepieciešamo apmācību un tehnisko nodrošinājumu;
  • sociālās garantijas, tai skaitā veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;
  • pastāvīgu darbu Rīgā.

Pamatpienākumi:

  • veikt personu un mājsaimniecību izlases veida apsekojumus, saskaņā ar izlašu sarakstiem un apsekojumu norādījumiem;
  • aptaujāt respondentus to dzīvesvietās un informēt par CSP organizēto apsekojumu mērķiem, personu mikrodatu turpmāko izmantošanu, personu datu aizsardzības pamatprincipiem;
  • veikt iegūto datu ievadi un datu pareizības pārbaudi;
  • nodrošināt apsekojuma laikā iegūto datu konfidencialitāti.

Prasības pretendentam:

  • vismaz vidējā izglītība;
  • prasme strādāt ar portatīvo datoru;
  • ļoti labas sadarbības un komunikācijas prasmes;
  • vēlama iepriekšējā darba pieredze socioloģisko pētījumu jomā.

Pieteikuma dokumentus - izvērstu motivācijas vēstuli un Curriculum Vitae, kas apliecina pretendenta iepriekšējo darba pieredzi, iegūtās zināšanas un prasmes, iesniegt elektroniski uz e-pastu personals@csb.gov.lv vai personīgi CSP Personāla daļā Rīgā, Lāčplēša ielā 1, vai nosūtot pa pastu (LV-1301) vai piesakoties elektroniskā veidā CSP interneta vietnē https://www.csb.gov.lv/lv/Par-mums/Darba-piedavajumi līdz 2019. gada 19. maijam.  Konsultācijas pa tālruni 67366912.

Visa Jūsu iesniegtā informācija (t.sk. personas dati) tiks izmantota tikai Jūsu kandidatūras izvērtēšanai norādītajam amatam.