Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums Centrālā statistikas pārvalde
Vakance PERSONĀLA DAĻAS VADĪTĀJS/-A
Kontaktinformācija 67366792
Kur sūtīt CV personals@csb.gov.lv
Aktuāli līdz 2019-08-19

Piedāvājam darbu valsts pārvaldes iestādē, kas atbild par valstī nozīmīgāko sociālo, ekonomisko un demogrāfisko rādītāju aprēķināšanu. Ja esi gatavs/-a jauniem izaicinājumiem un vēlies augt profesionāli, aktīvi piedalīties statistikas procesu pilnveidošanā, lai modernizētu statistikas datu apkopošanas sistēmu, kas ir saskaņota gan no statistikas sagatavošanas metodoloģijas, gan informācijas tehnoloģiju viedokļa, aicinām pievienoties Centrālās statistikas pārvaldes (turpmāk – Pārvalde) kolektīvam!

Piedāvātais ierēdņa amats

Juridiskā un pārvaldes organizācijas departamenta PERSONĀLA DAĻAS VADĪTĀJS/-A

(uz nenoteiktu laiku)

(amats klasificēts 30 amata saimē, IV C līmenī, 12. mēnešalgu grupā)

Tavi pamatpienākumi:

  • vadīt, plānot, organizēt un koordinēt daļas darbu;
  • nodrošināt personāla vadības procesu attīstību Pārvaldē saskaņā ar tās mērķiem un stratēģiju.

Mūsu prasības:

  • atbilstība Valsts civildienesta likuma 7. panta prasībām;
  • akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība personāla vadībā vai citā augstākā izglītība, kas papildināta ar kursiem personāla vadībā;
  • vismaz 2 gadu darba pieredze vadošā amatā personāla vadības jomā;
  • valsts civildienesta, darba tiesisko attiecību un valsts pārvaldi reglamentējošo normatīvo aktu pārzināšana;
  • pieredze iestādes iekšējo normatīvo aktu izstrādē vai personāla vadības procesu aprakstu izstrādē;
  • pieredze darbā ar resursu vadības sistēmu “Horizon”;
  • ļoti labas sadarbības, komunikācijas un prezentācijas prasmes;
  • teicamas datorprasmes (MS Word, MS Excel);
  • ļoti labas angļu valodas zināšanas (vismaz B2 līmenī).

Lai darbā gribētos ierasties ar prieku, mēs piedāvājam:

  • profesionālus izaicinājumus un iespēju radoši pieiet personāla vadības jautājumiem;
  • mēnešalgu pirms nodokļu nomaksas no 1150 līdz 1647 eiro (atkarībā no kategorijas, kuru nosaka, ņemot vērā pretendenta profesionālo pieredzi attiecīgajā jomā, kas iegūta pēdējo piecu gadu laikā);
  • zinošu un atsaucīgu kolektīvu;
  • elastīgu darba dienas sākumu (līdz plkst. 10:00);
  • sociālās garantijas, tai skaitā veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika);
  • darba vietu Rīgas centrā un bezmaksas autostāvvietu.

Pieteikuma dokumentus (motivācijas vēstuli un CV) iesniegt elektroniski uz e-pastu personals@csb.gov.lv vai piesakoties Pārvaldes interneta vietnē https://www.csb.gov.lv/lv/Par-mums/Darba-piedavajumi līdz 2019.gada 19.augustam. Konsultācijas pa tālruni 67366792.

Informējam, ka pēc dokumentu atbilstības izvērtēšanas sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuru kandidatūras tiks izvirzītas konkursa otrajai kārtai.

Atbilstoši Fizisko personas datu apstrādes likuma 25.panta pirmajai daļai, Pārvalde informē, ka:

1) pretendenta pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi;

2) pretendenta personas datu apstrādes pārzinis šī atlases konkursa ietvaros ir Centrālā statistikas pārvalde, reģistrācijas Nr.90000069830. Adrese: Lāčplēša iela 1, Rīga, LV – 1301.

Pretendentam ir tiesības pieprasīt Pārvaldei piekļuvi saviem personas datiem, kā arī pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī tiesības jebkurā brīdī atsaukt piekrišanu savu personas datu apstrādei. Atsaucot savu piekrišanu Pārvaldei veikt personas datu apstrādi, pretendenta personas dati tiks dzēsti no Pārvaldes datu apstrādes sistēmām, tādējādi uzskatīsim ka pretendents atsauc savu pieteikumu un atsakās kandidēt uz šo vakanto amatu.