Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums SIA "NOMEDA"
Vakance DATU IEVADES OPERATORS
Kontaktinformācija 26566735
Kur sūtīt CV info@salakafe.lv
Aktuāli līdz 2019-08-23

Konditoreju un kafejnīcu tīkls „Sala” – vadošākais un plašākais konditorejas uzņēmums Latvijā aicina pievienoties kolektīvam:

DATU IEVADES OPERATORU/-I

Darba pienākumi

  • Datu kvalitatīva un operatīva ievade un apstrāde informācijas sistēmās
  • Dažāda veida un satura atskaišu sagatavošana
  • Atbalsta sniegšana kolēģiem ikdienas darbu veikšanai
  • Ievērot iekšējās darba kārtības noteikumus, drošības tehnikas, ražošanas sanitārijas un ugunsdrošības noteikumus.

Prasības kandidātiem

  • Pārtikas tehnologa profesionālā izglītība
  • Vēlama darba pieredze līdzīgā amatā
  • Teicamas datorprasmes (MS Office, vēlams pārzināt programmu Storehouse)
  • Loģiska un analītiska domāšana
  • Spēja strādāt intensīvi arī paaugstināta stresa apstākļos
  • Precizitāte un augsta atbildības sajūta
  • Labas latviešu un krievu valodas zināšanas
  • Vēlme mācīties un pilnveidoties

Piedāvājam

  • Dinamisku un atbildīgu darbu
  • Pastāvīgu darbu stabilā un augošā uzņēmumā
  • Iespēju realizēt idejas un attīstīties kopā ar uzņēmumu
  • Draudzīgu un zinošu kolēģu profesionālo atbalstu
  • Ieguldītajam darbam atbilstošu atalgojumu, sākot no 650 eiro.

Darba uzsākšana  - nekavējoties.

CV un motivācijas vēstuli ar norādi “datu ievades operators” sūtīt uz e-pastu: info@salakafe.lv.

Sazināsimies ar kandidātiem , kuri tiks iekļauti otrā atlases kārtā.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir SIA "Nomeda" kontaktinformācija 26566735.