Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums LLU
Vakance apkopējs
Kontaktinformācija 20233731
Kur sūtīt CV antra.buldinska@llu.lv
Aktuāli līdz 2019-11-13

Latvijas Lauksaimniecības universitāte (Reģ.Nr.90000041898) aicina darbā pilnas slodzes apkopēju uz nenoteiktu laiku.

Pienākumi:

  • Uzkopt un uzturēt kārtībā pārziņā esošās telpas;
  • veikt vienkāršus un standartizētus darba uzdevumus.

Prasības:

  • Pamatizglītība.

Piedāvājam:

  • Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas.

Darba vieta: Jelgava, Čakstes bulvāris 7

Bruto darba alga 430 EUR.

Pieteikumu lūdzam sūtīt līdz 2019.gada 13.novembrim uz e-pastu antra.buldinska@llu.lv

Kontaktālrunis: 20233731

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases  norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Lauksaimniecības universitāte, adrese: Lielā iela 2, Jelgava.