Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums RUNDĀLES PILS MUZEJS
Vakance ĒKU SISTĒMU INŽENIERI
Kontaktinformācija mob.t. 29110954
Kur sūtīt CV CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt uz rundale@rundale.net ar norādi “Vakance – inženieris”.
Aktuāli līdz 2020-02-03
Apraksts

RUNDĀLES PILS MUZEJS AICINA PIEVIENOTIES SAVAI KOMANDAI
ĒKU SISTĒMU INŽENIERI

Galvenie pienākumi:

  • Nodrošināt apkures, ūdensapgādes, kanalizācijas, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmu (turpmāk – ēku sistēmas) pareizu ekspluatāciju un darbību;
  • Plānot un veikt materiālo un tehnisko resursu iegādi ēku sistēmu darbības nodrošināšanai;
  • Sagatavot prasības ēku sistēmu pārveidošanas un pilnveidošanas projektēšanai;
  • Nodrošināt ēku sistēmu ikdienas apsekošanu un apkopi;
  • Veikt sistēmu ekonomiskos aprēķinus, izstrādāšanas un ekspluatācijas izmaksu analīzi;

Prasības pretendentiem:

  • Dokuments, kas apliecina tiesības būt par atbildīgo personu par gāzes saimniecību;
  • Praktiskā pieredze;
  • Spēja analizēt normatīvo aktu projektus;
  • Iniciatīva, analītiska domāšana, spēja izvērtēt problēmas un piedāvāt risinājumus;
  • Labas komunikācijas prasmes, precizitāte un spēja strādāt komandā;
  • Datorlietošanas prasmes;
  • Valsts valodas zināšanas;
  • Elastīga pieeja darba izpildē.

Piedāvājam:

  • Pilnas slodzes darbu uz nenoteiktu laiku;
  • Iespēju veikt atbildīgu un interesantu darbu;
  • Dinamisku un atbildīgu darbu Latvijā un Eiropā atpazīstamā  iestādē;
  • Pieredzei atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas

Atalgojums pārbaudes laikā no 930 € pirms nodokļu nomaksas.
Atkarībā no pretendenta iepriekšējās pieredzes un kvalifikācijas atalgojums var tikt pārskatīts jau darbu uzsākot.

Pretendentam jāiesniedz:

  • izglītību apliecinošu dokumentu kopijas;
  • CV, motivācijas vēstule;
  • atsauksmes par līdzšinējo profesionālo darbību.

Sazināsimies tikai ar kandidātiem, kas būs izvēlēti nākamai atlases kārtai.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Rundāles pils muzejs.