Pārlekt uz galveno saturu
Atpakaļ pie saraksta

Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums Akciju sabiedrība "Gaso"
Vakance Inženieris(-e) (ĢIS)
Kontaktinformācija personals@gaso.lv
Kur sūtīt CV personals@gaso.lv
Aktuāli līdz 2020-04-05
Apraksts

AS "Gaso" aicina darbā Inženieri (ĢIS) Rīgas iecirkņa Ražošanas sagatavošanas dienestā

Galvenās prasības pretendentam:

  • Augstākā tehniskā izglītība (vēlams gāzes, siltuma un ūdens tehnoloģiju specialitātē)
  • Valsts valodas (C līmeņa 1. pakāpe) un vienas svešvalodas sarunvalodas prasmes
  • Darba pieredze inženierkomunikāciju sistēmās ne mazāk par 2 gadiem
  • Vēlama pieredze darbā ar ārējo inženierkomunikāciju tehnisko izpilddokumentāciju
  • Pieredze dokumentu pārvaldības jomā
  • Prasme patstāvīgi organizēt savu darbu, sadarboties ar citiem darbiniekiem
  • Prasme darbā ar datoru (ESRI programmatūra, Microsoft Office, e-pasta sistēma, interneta pārlūkprogramma) un citu biroja tehniku

Galvenie darba pienākumi:

  • Ievadīt jaunu un uzturēt aktuālo grafisko un tehnisko informāciju par gāzesvadu tīkliem un to ierīcēm (turpmāk tekstā – Dati) ģeogrāfiskās informācijas sistēmā (turpmāk tekstā – ĢIS)
  • Veikt Datu tehniskajā izpilddokumentācijā esošās informācijas atbilstības un precizitātes pārbaudi, salīdzināt grafisko informāciju ar faktisko Datu novietojumu dabā, labot atklātās neatbilstības
  • Veikt elektroniskā veidā saņemto failu ar jaunizbūvēto Datu izpildshēmām un vietas topogrāfiskajiem pamata plāniem saglabāšanu datu bāzē
  • Elektroniskā veidā saņemto esošo Datu raksturīgo punktu koordinātas, kas iegūtas ar instrumentālo uzmērīšanu dabā, pārnešana uz ĢIS sistēmu, ja nepieciešams, veikt esošo Datu punktu koordinātu koriģēša

Darba alga 1100-1200 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas

Piedāvājam:

  • Darbu vienā no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem
  • Stabilu atalgojumu un piemaksas par darba rezultātiem
  • Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu
  • Iemaksas pensiju fondā darbinieka labā (pēc nostrādāta 1 gada uzņēmumā)

Interesentus lūdzam sūtīt savu CV un pieteikuma vēstuli (neiekļaujot tajās sensitīvu informāciju, kā arī foto, tautību, vecumu u.c.) uz e-pastu personals@gaso.lv līdz 2020.gada 5.aprīlim. Pretendentu iesniegtos datus uzglabāsim 4 mēnešus pēc pieteikšanās termiņa beigām.

Sazināsimies ar pretendentiem, kuru CV tiks izvirzīti uz nākamo atlases kārtu!