Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums SIA "Kuldīgas maizes ceptuve"
Vakance Vecāko pārtikas tehnologu.
Kontaktinformācija Lauris 24883166.
Kur sūtīt CV lauris.stolbovs@krpb.lv
Aktuāli līdz 2020-05-29
Apraksts

SIA "Kuldīgas maizes ceptuve" meklē:
Vecāko pārtikas tehnologu.

Pienākumi:

  • Nodrošināt efektīvu paškontroles sistēmas darbību uzņēmumā,
  • Izstrādāt vajadzīgo tehnoloģisko dokumentāciju, precīzi to izpildīt,
  • Izstrādāt jaunus produkcijas veidus, uzlabot esošā sortimenta kvalitāti, pielietot jaunus tehnoloģiskus paņēmienus un izejvielas.

Prasības:

  • Nepieciešama augstākā izglītība, kas saistīta ar pārtikas ražošanu,
  • Vēlama pieredze pārtikas ražošanā,
  • Datora zināšanas ( MS WORD, Excel),
  • Labas komunikācijas spējas un spēja pielāgoties dažādām situācijām,
  • Atbildības sajūta.

Piedāvājam:

  • Stabilu konkurētspējīgu ikmēneša atalgojumu un piemaksas, sociālās garantijas,
  • Veselības apdrošināšanu pēc 1 nostrādāta gada,
  • Alga sākot no 800 - 900 EUR bruto.
  • Ar pilnu amata aprakstu var iepazīties interesējoties pa norādīto tālruni vai ierodoties klātienē.

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties pa tālruni: 24883166.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir SIA "Kuldīgas maizes ceptuve".