Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums LLU Veterinārā klīnika
Vakance veterinārārsts
Kontaktinformācija 29253839
Kur sūtīt CV klinikasadministracija@llu.lv
Aktuāli līdz 2020-08-09

Latvijas Lauksaimniecības universitāte (Reģ.Nr.90000041898) piedāvā pilnas slodzes darbu veterinārārstam(ei) LLU Veterinārajā klīnikā uz nenoteiktu laiku

Pienākumi:

  • klīnisko manipulāciju veikšana
  • neatliekamās palīdzības sniegšana
  • darbs ar studentiem

Prasības:

  • otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība Veterinārmedicīnā
  • praktizējoša veterinārārsta sertifikāts
  • iepriekšēja pieredze darbā ar zirgiem
  • augsta atbildības sajūta
  • obligātas valsts valodas zināšanas
  • vēlamas angļu un krievu valodas pamatzināšanas

Piedāvājam:

  • darbu moderni aprīkotā veterinārā klīnikā
  • sociālās garantijas
  • draudzīgu kolektīvu
  • izaugsmes iespējas

Darba samaksa: 5.00 – 7.50 EUR stundā

Darba vieta: LLU Veterinārā klīnika - zirgu klīnika, Kristapa Helmaņa iela 8, Jelgavā.

Darba laiks: darbs maiņās.

Pieteikuma vēstuli un CV (Curriculum Vitae) lūdzam sūtīt līdz 2020.gada 9.augustam  uz e-pastu klinikasadministracija@llu.lv

Tālrunis uzziņām: +371 29253839

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Lauksaimniecības universitāte, adrese: Lielā iela 2, Jelgava.