Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums LLU Veterinārā klīnika
Vakance laboratorijas speciālists
Kontaktinformācija 29253839
Kur sūtīt CV klinikasadministracija@llu.lv
Aktuāli līdz 2020-09-25

Latvijas Lauksaimniecības universitāte (Reģ.Nr.90000041898) piedāvā nepilnas slodzes darbu laboratorijas speciālistam(ei) LLU Veterinārajā klīnikā uz nenoteiktu laiku

Pienākumi:

  • Veterināro analīžu veikšana dažādu sugu dzīvniekiem.
  • Paraugu bioķīmiska izmeklēšana.
  • Paraugu hematoloģiska izmeklēšana.
  • Citu laboratorisku testu veikšana.
  • Dažādu paraugu mikroskopiska izmeklēšana (asins, urīna, aspirāti u.c. paraugi).
  • Izmeklējumu rezultātu ievadīšana datu uzskaites sistēmā.
  • Ikdienas atskaišu veikšana un kārtības uzturēšana dažāda veida dokumentācijā.

Prasības:

  • Veterinārārsta, biologa vai medicīnas darbinieka izglītība vai iepriekšēja pieredze līdzīgā darbā.
  • Spēja veikt uzskaitītos darba pienākumus.
  • Latviešu valodas teicamas zināšanas. Angļu un krievu valodas pamatzināšanas.
  • Labas iemaņas darbā ar datoru.
  • Augsta atbildības sajūta.
  • Teicamas komunikācijas un saskarsmes prasmes.

Piedāvājam:

  • Darbu moderni aprīkotā veterinārā klīnikā.
  • Sociālās garantijas.
  • Draudzīgu kolektīvu.
  • Interesantu un dinamisku darbu.

Darbinieka amatam par pilnu slodzi ir noteikta bruto mēnešalga 800 EUR

Darba vieta: LLU Veterinārā klīnika – mazo dzīvnieku klīnika, Kristapa Helmaņa iela 8, Jelgavā.

Pieteikuma vēstuli un CV (Curriculum Vitae) lūdzam sūtīt līdz 2020. gada 25. septembrim uz e-pastu klinikasadministracija@llu.lv

Sazināšanās notiks ar pretendentiem, kuri tiks atlasīti otrajai kārtai.

Tālrunis uzziņām: +371 29253839

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Lauksaimniecības universitāte, adrese: Lielā iela 2, Jelgava.