Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums LLU Klīniskais institūts
Vakance laborants-sanitārs
Kontaktinformācija 26331541
Kur sūtīt CV vmfklin@llu.lv
Aktuāli līdz 2020-10-08

Latvijas Lauksaimniecības universitāte (Reģ.Nr.90000041898) piedāvā pastāvīgu darbu amatam laborants – sanitārs (dzīvnieku kopējs) Veterinārmedicīnas fakultātes Klīniskajā institūtā Mācību un Zirgu klīnikas stacionārā.

Pienākumi:

-veikt stacionēto zirgu, govju un citu sugu dzīvnieku aprūpi, kopšanu un ēdināšanu

Prasības pretendentiem/ēm/:
- spēja veikt fizisku darbu

- obligātas valsts valodas zināšanas
- labas saskarsmes spējas gan ar cilvēkiem gan dzīvniekiem
- augsta atbildības sajūta un precizitāte
- laipna, atsaucīga attieksme

Piedāvājam:

- darbu maiņās (katra trešā diena pēc slīdošā grafika)

- stabilu un regulāru atalgojumu 3,64 eiro/h. (Mēnesī 540 - 560 eiro, atkarīgs no nostrādāto stundu apjoma)

- sociālās garantijas

Darba laiks: Katra trešā diena 6.00 - 21.00

Darbs jāuzsāk ar šā gada 12.oktobri.

Darba vieta: Veterinārmedicīnas fakultātes Klīniskā institūta Mācību un Zirgu klīnikas stacionārs,  Kristapa Helmaņa iela 8, Jelgavā.

Pieteikuma vēstuli  un CV (Curriculum Vitae) sūtīt līdz 2020.gada 8.oktobra uz e-pastu vmfklin@llu.lv

Tālrunis uzziņām:  26331541

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Lauksaimniecības universitāte, adrese: Lielā iela 2, Jelgava.