Uzņēmuma nosaukums SIA "Sertifikācijas un testēšanas centrs"
Vakance Vecākais eksperts bioloģiskās lauksaimniecības uzņēmumu novērtēšanas jomā
Kontaktinformācija 29421585
Kur sūtīt CV info@stc.lv
Aktuāli līdz 2021-01-30
Apraksts

Pienākumi:

  • Bioloģiskās lauksaimniecības uzņēmumu novērtēšana atbilstoši sertifikācijas shēmām un normatīvajiem aktiem;

  • Novērtēt un noteikt uzņēmumu risku pakāpi, sniegt rekomendācijas klientu lietās;

  • Plānot un vadīt pakļautībā esošo ekspertu darbu.

Prasības:

  • Atbilstoša izglītība lauksaimniecības un/vai pārtikas ražošanas, pārstrādes jomās;

  • Patstāvība lēmumu pieņemšanā, augsta atbildības sajūta, spēja patstāvīgi organizēt darbu, labas komunikācijas spējas, analītiska domāšana;

  • Zināšanas produkcijas izsekojamības jautājumos;

  • Labas latviešu, krievu valodas zināšanas un angļu valodas zināšanas pietiekamā līmenī;

  • B kategorijas autovadītāja apliecība;

  • Prasmes darbā ar MS Office programmām.

Mēs piedāvājam:

  • Iespēju piedalīties mācībās un celt profesionālo kompetenci bioloģiskās lauksaimniecības uzraudzības jomā;

  • Atalgojums augošs no 950 EUR pirms nodokļu nomaksas

Mūsu mājaslapa: www.stc.lv

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir SIA "Sertifikācijas un testēšanas centrs"