Darba piedāvājums!

Uzņēmuma nosaukums LLU Veterinārā klīnika
Vakance veterinārārsta asistents
Kontaktinformācija 26197202
Kur sūtīt CV klinikasadministracija@llu.lv
Aktuāli līdz 2020-11-30

Latvijas Lauksaimniecības universitāte (Reģ.Nr.90000041898) piedāvā pilnas slodzes darbu veterinārārsta asistentam(ei) LLU Veterinārajā klīnikā uz nenoteiktu laiku

Pienākumi:

  • telpu un instrumentu sagatavošana pirms un pēc klīniskām manipulācijām, operācijām
  • dzīvnieku fiksācija un uzraudzīšana izmeklējumu un klīnisko manipulāciju laikā
  • dzīvnieku sagatavošana izmeklējumiem, operācijām un uzraudzīšana pēcoperāciju periodā
  • stacionēto dzīvnieku aprūpe un klīnisko manipulāciju veikšana

Prasības:

  • vēlama iepriekšēja pieredze darbā ar mazajiem dzīvniekiem. Veterinārārsta asistenta izglītība tiks uzskatīta kā priekšrocība
  • augsta atbildības sajūta
  • obligātas valsts valodas zināšanas
  • vēlamas angļu un krievu valodas pamatzināšanas

Piedāvājam:

  • darbu moderni aprīkotā veterinārā klīnikā
  • sociālās garantijas
  • draudzīgu kolektīvu
  • izaugsmes iespējas

Darbinieka amatam ir noteikta bruto mēnešalga no 600 EUR

Darba vieta: LLU Veterinārā klīnika – mazo dzīvnieku klīnika, Kristapa Helmaņa iela 8, Jelgavā.

Darba vieta no 2020. gada septembra.

Pieteikuma vēstuli un CV (Curriculum Vitae) lūdzam sūtīt līdz 2020.gada 30.novembrim uz e-pastu klinikasadministracija@llu.lv

Tālrunis uzziņām: +371 26197202

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Lauksaimniecības universitāte, adrese: Lielā iela 2, Jelgava.