Uzņēmuma nosaukums Latvijas Lauksaimniecības universitāte, Mācību un pētījumu saimniecība "Pēterlauki"
Vakance agronoms
Kontaktinformācija 26375191 (Merabs)
Kur sūtīt CV peterlauki@llu.lv
Aktuāli līdz 2021-03-31
Apraksts

LLU MPS “Pēterlauki” aicina pievienoties darbā agronomu.

Amata īss apraksts: Lauka izmēģinājumu īstenošana, kultūraugu sējas organizēšana, augu aizsardzības un mēslošanas plānošana, kā arī sekošana līdzi augu augšanai un attīstībai.

Pienākumi:

1) Plānot un realizēt ar  izmēģinājumu sēju saistītos darbus.

2) Plānot, organizēt, kontrolēt un veikt izmēģinājumiem nepieciešamos darbus.

3) Apkopot rezultātus un sagatavot pārskatus par lauka izmēģinājumos iegūtajiem datiem.

4) Noteikt augu attīstības etapus, kā arī galvenās kultūraugu slimības un kaitēkļus.

5) Sanitārās un ugunsdrošības atbilstības nodrošināšana.

6) Darba aizsardzības noteikumu ievērošana.

Prasības:

Augstākā izglītība lauksaimniecībā (izskatīsim arī 4.kursa studentu pieteikumus)

B kategorijas vadītāja apliecība.

Zināšanas agronomijā, labas komunikācijas prasmes un spēja strādāt komandā, labas iemaņas darbā ar datoru, angļu valodas zināšanas, spēja patstāvīgi organizēt savu un pakļautībā esošu darbinieku darbu.

Piedāvājam:

Iespēju padziļināt zināšanas agronomijā, un apgūt visu, kas nepieciešams darbā ar lauka izmēģinājumiem.

Saliedētu un draudzīgu kolektīvu.

Iespēju apvienot studijas ar darbu.

Augošs atalgojums (no 900 EUR pirms nodokļu nomaksas) atkarībā no darba precizitātes, vēlmes strādāt un ieinteresētības paaugstināt savu kvalifikāciju.

Savu CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: peterlauki@llu.lv

Pretendenta veikta personas datu un informācijas iesniegšana uzskatāma par viņa piekrišanas apliecinājumu iesniegto personas datu apstrādei nolūkā, kādā tie iesniegti.